Widok

Mój syn miał tylko trzynaście lat

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ja straciłam syna 16.05.2022r. Miał tylko trzynaście lat był dzieckiem wesołym lubił jeździć na rowerze.Dzień przed śmiercią byliśmy na wycieczce rowerowej.Super spędziliśmy czas.Poszedł spać i już nie wstał.Ból rozdziera mi serce nie wiem jak nauczyć się z tym żyć.Cały czas przewija mi się w myślach wstaje do syna rano a tu taka tragedia ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Współczuję ,też doświadczyłam takiej tragedii.To bardzo bolesne ,rana w sercu zostaje na całe życie.Minie dużo czasu zanim chociaż trochę poradzisz sobie z tym bólem.Skup się na rodzinie ona potrzebuje Ciebie.Jeśli straciłaś jedyne dziecko pomyśl, może Twój synek chociaż jest w niebie chciałby mieć rodzeństwo,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam napiszcie jak radzicie sobie z bólem po stracie dziecka.Myślałam że jestem silniejsza ale od kiedy pozwoliłam sobie na płacz jest coraz gorzej.Technik radzenia z bólem jest mnóstwo napiszcie jakie techniki wy wykorzystujecie.Żeby jakoś żyć i funkcjonowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt. pokój rodziców i dziecka (38 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Mam ogromny problem. W chwili obecnej mieszkamy z mężem i 1,5 roczną córeczką w...

Jak wyprawiacie urodziny dla dzieci? (26 odpowiedzi)

Witajcie! Jak bardzo hucznie obchodzicie urodziny dzieci? Głownie chodzi mi o to czy urządzacie...

do góry