Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asia - opinia wątek zamknięty Córka uczęszcza na zajęcia już prawie rok . Wybraliśmy Multisport , super...
~Asia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Dorota - opinia wątek zamknięty Super zajęcia, fajnie spędzony czas przez dzieci. Córka (5lat) wraca po nich...
~Dorota
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Jerzy - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne zajęcia! Mój 6-letni synek od razu polubił szkółkę i chce być...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Synek w październiku rozpoczął treningi piłki nożnej z drużyną Mojej Akademii...
~Tomek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Ula - opinia wątek zamknięty Fantastyczne zajęcia sportowe! Moje córki są zadowolone ( uczęszczają już od...
~Ula
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Daria - opinia wątek zamknięty Wyzwanie, wyjście ze strefy komfortu, trening i zabawa.
~Daria
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Zapisaliśmy synków 4 i 6 lat na Multisport i Piłkę nożną. Z obu zajęć chłopcy...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Super zajęcia multisportowe dla maluchów. Zapisałam swoje 4 i 6 letnie dzieci...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Świetne zajęcia ogólnorozwojowe! Córka za każdym razem przychodzi zadowolona...
~Agata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Świetne zajęcia. Bardzo dobre podejście Pani prowadzącej zajęcia do...
~Karolina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

Luiza - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciaków. Mój synek jest...
~Luiza
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Bogusław - opinia wątek zamknięty Zapisałem 10-letniego wnuka na półkolonie tenisowe. Codziennie wracał z zajęć...
~Bogusław
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji półkolonii, świetna organizacja...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry