Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niedogotowane chinkali wątek zamknięty Dla mnie porażką są niedogotowane pierogi chinkali z których ogonków wysypuje...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Rewelacyjna kuchnia wątek zamknięty Absolutnie trzeba skosztować serwowanych tam dań a w szczególności Chaczapuri...
~WE
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Mogę serdecznie polecić Moją Gruzję! Jestem stałym bywalcem i moi znajomi są...
~Swiniarscy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

zibi wątek zamknięty Nie bylo zle . Mysle ze jeszcze wroce zeby posmakowac innych potraw.
~zibi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

To nie smak Gruzji!!! wątek zamknięty Niestety jestem rozczarowana tym miejscem, czaczapuri okazał się zwykłą...
~Xs
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Super wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, autentyczny smak, miła obsługa, krótki czas...
~zaspianin_z_doświadczeniem
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Jedzenie pyszne, san lokal średni wątek zamknięty Pyszne jedzenie! To jest najważniejsze..ale poza jedzeniem fajnie jest...
~Ali
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Pyszne jedzonko wątek zamknięty Bardzo fajna restauracja, oryginalny wystrój, piec do wypieków robi wrażenie...
~tessa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Adzaruli chaczapuri jest super! wątek zamknięty Świeżo wypiekany placek/chlebek z zapieczonym serem Rewelacja
~Karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Jest potencjał wątek zamknięty Jedzenie jest smaczne i niedrogie - to najważniejsze. Kuleje niestety obsługa...
~kot
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

SUPER wątek zamknięty Bardzo fajna mała restauracja,ale z klimatem i jeszcze lepszym jedzeniem.....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Smacznie wątek zamknięty Przepyszna mała knajpka ze smacznym.gruzińskim jedzeniem.Piec do wypieku...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Polecam. Pyszne jedzenie, przyjazny, rodzinny klimat, ładny wystrój. Piec do...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Pozytywnie wątek zamknięty Bardzo pozytywne miejsce z miłą obsługą i prawdziwymi gruzińskie smakami,...
~TT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry