Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zarażeni pasją wątek zamknięty wspaniała możliwość spędzenia czasu z rodzinką. mila atmosfera i cudowni...
~RENATA
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Przy zaangażowaniu i doświadczeniu trenerów postępy gwarantowane :) do tego...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Zadowolona mama wątek zamknięty Syn bardzo sobie chwali zajęcia w szkółce treningi nie są łatwe trenerka...
~Anna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecam tą szkole tenisa, jest prowadzona bardzo rzetelnie i z dobrym...
~Dominika Grzesiak
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Kursy tenisa wątek zamknięty Super szkoła, genialna atmosfera na zajęciach. Z półkoloni dzieciaki bardzo...
~M.Ushell
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Tenis wątek zamknięty Na korcie panuje miła atmosfera . Cudovne podejście do dzieci . Dostępne ceny .
~Lidia L
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Gorąco polecam !! wątek zamknięty Moja Szkoła Tenisa to wszystko czego szukasz, bogata oferta, wspaniali...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Polecam gorąco - super zajęcia tenisa! wątek zamknięty Z zajęć w Mojej Szkole Tenisa korzystam ja oraz moja córka. Obie jesteśmy...
~Zosia P.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Monika ma to coś.... wątek zamknięty Kobieta ma uczyć / douczać faceta tenisa? O tak! A jednoręczny bekhend - na...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Świetne półkolonie wątek zamknięty Znajomi polecali mi Moją Szkołę Tenisa, więc wysłałam tam swoich trzech synów...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

super trening wątek zamknięty Na treningi postanowiliśmy chodzić całą rodziną , żeby czas ,którego jest tak...
~Jowita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Rakieta i Ty w dobrych rękach - polecam! wątek zamknięty Jeżeli szukasz miejsca na przygodę z tenisem, musisz się tu zgłosić!...
~Maciej Z
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Polecam wszystkim wątek zamknięty Na Moją Szkołę Tenisa trafiłam w momencie poszukiwań półkolonii tenisowych...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Godne zaufania, polecam! wątek zamknięty Zapisalam mojego synka na polkolonie tenisowe w okresie letnim. Musze...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

naprawdę fajnie - polecamy! wątek zamknięty Z usług tej szkółki tenisowej korzystamy jako rodzina już od ponad roku. Co...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

Dobry wybór:) wątek zamknięty Długo szukałam przystępnej i elastycznej szkółki tenisowej, no z tą się...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Polecam wszystkim wątek zamknięty Szkoła zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Jeżeli chcesz się...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

NAPRAWDĘ WARTO! :) wątek zamknięty Zaczęliśmy jako totalni laicy, nie mając wcześniej styczności z tym...
~Jarek & Marta :):)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 marca 2010

jd - opinia wątek zamknięty W przeciwieństwie do innych szkół i szkółek tenisa, TA daje kontakt z...
~jd
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2008

Polecam wątek zamknięty Trenerka jest obyta w swiecie tenisu. W trakcie trenigów udzieliła mi wielu...
~Grzegorz Krakus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
86

postów

60

wątków

do góry