Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marrgo - opinia wątek zamknięty Pysznie, przyjemnie i sympatycznie. Polecam
~Marrgo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Najlepsza pizza ever! wątek zamknięty To że smakuje dorosłym, to każdy kto był ten wie :) ale ale.. mojemu małemu...
~P
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Kuba - opinia wątek zamknięty Super pizza. Super pizza. Super pizza.
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Julia - opinia wątek zamknięty świetne miejsce, genialne jedzenie, duże porcje, ciągłe nowości w menu to...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Najlepsza pizza w mieście wątek zamknięty Byłem tam pierwszy raz kilka lat temu. Mimo tego, że mam kilka km do Monte...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Pycha... wątek zamknięty Jak dla mnie najlepsza pizza. Pasta. Zupka szefa... W Trójmieście..
~Mały...
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Niepozorne miejsce z najlepszą pizzą wątek zamknięty Najlepsza pizza od kilku lat, szczególnie polecam vespe. Ostatnio jak byłam...
~N
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Najlepsza pizza w Trójmieście wątek zamknięty Miejsce znamy od lat i mamy wrażenie, że czasem jest coraz lepiej, choć...
~Ania Kopczyńska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Bartek - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce polecam każdemu jedyny minusik to taki że czasami trzeba...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Nic dodać nic ująć wątek zamknięty Gdyby tylko oceny mogły odwzorować smak i zapach tamtejszych potraw......
~ZnawcaDzemu
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Przepyszna pizza :) wątek zamknięty Trafiłam kiedyś przypadkiem, a wracam często. Przepyszna pizza, bardzo miła...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Bardzo bardzo polecam! wątek zamknięty Nie dość, że genialna pizza, to jeszcze pyszniejsze makarony! Mogłabym tu...
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Jest pysznie wątek zamknięty Baaardzo niepozorne miejsce, pewnie gdyby nie polecenie od znajomej, to nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Anonim - opinia wątek zamknięty Przepyszna pizza z pieca :) Fiat 500 najlepszy!
~Anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Super wątek zamknięty Dużym atutem pizzy jest jej ciasto i poziom wypieczenia !!! Świetna pizza jak...
~JJ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Ulubiona włoska restauracja w Trójmieście wątek zamknięty Niesamowite, że w tak niepozornym miejscu znajduje się taka perełka. Menu...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Słabo wątek zamknięty Na przestrzeni 3-4 lat jest coraz słabiej, mam wrażenie, że "jadą" na...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

Genialne wątek zamknięty Bardzo smacznie, obsługa uprzejma, bardzo miło się spędza tu czas.
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

Mistrzostwo Świata wątek zamknięty Co tu dużo mówić. Jadałem już w wielu miejscach, ale tak dobrego, włoskiego...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

pysznie wątek zamknięty Pizza pycha, sałatki pycha, makarony pycha i zupy też pycha :) jedyny minus...
~P&A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry