Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Pierwsza wizyta , opinia z internetu Same pozytywne opinie i podziałało i...
~Marcin Wachulewicz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

Najlepsza pizza jaką jadłem wątek zamknięty Naprawdę doskonała pizza i miła obsługa. Wystrój lokalu podoba mi się. Czekam...
~Sebek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Fanstastyczna pizza! wątek zamknięty Dzięki pizzeri Monte Carlo przstałam jadać standardową pizzę z polskiej...
~częsty klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Obłędna pizza! wątek zamknięty Ciasto prawdziwie włoskie, Piec opalany drewnem, Dodatki z górnej półki,...
~MM.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Rewelacja wątek zamknięty Kolega polecil mi ta pizzerie nie klamal bardzo dobra pizza, fajny klimat...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

Coś pięknego wątek zamknięty z chcecią napisałbym coś dłuższego o tym miejscu ,ale nie ma to sensu ,bo to...
~Darek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

Wcale nie fastfood wątek zamknięty Pizza-przez niektorych niewlasciwie do kategorii szybkich,niezdrowych dan...
~Bosak
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

dobra pizza wątek zamknięty Świeże produkty wysokiej jakości, dobre ciasto - warto! Pyszna pizza.
~Drab
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Fantastyczna wątek zamknięty Pizza jest fantastyczna, cudowna !!!!! Na pewno jeszcze nie raz tam wpadniemy:-)
~Beata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

pycha wątek zamknięty rewelacyjny smak, polecam
~henryk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Najlepsza pizzeria w trójmieście! wątek zamknięty Przyjechałam za namową znajomych, którzy byli na otwarciu pizzerii i nie...
~Marta
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Justyna - opinia wątek zamknięty Do ogólnej oceny dodam jeszcze + czyli 6+ :-) Delikatna pizza o wyjątkowym...
~Justyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2014

Mega wątek zamknięty Polecam! Paradę MEGA. Widać że tu się nie oszczędza na komponentach. .. Bez...
~Misio
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry