Widok

Morska Szkoła Podstawowa

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie. Poszukuję nowych opinii o Morskiej Szkole Podstawowej. Czy coś się zmieniło odkąd jest nowa dyrekcja? czy wiecie może jak wygląda plan dzieci 1-szych klas? czy system jest jednozmianowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też bym się chętnie dowiedziała. Warto wybrać się na drzwi otwarte - 22 lutego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O, dziękuję Ci bardzo za informację. A może ktoś z Rodziców może napisać tu swoją opinię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko chodzi do drugiej klasy. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Chyba że do planu lekcji... trzy razy na 7.10.
System zmianowy obowiązuje wszystkie klasy. Warto wybrać się na Dzień Otwarty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo odradzam ww. szkołę...Porażka pod każdym względem. Nauczyciele którzy nie szanują i nie potrafią uczyć dzieci. Baaa nawet Panie z obslugi są w stanie obrażać dzieci, wyzywając np. od głąbów...Dyrekcja przymyka oczy...oczywiście tak wygodniej...liczy się kasa którą wyciąga się od miasta za zatrudnianie nauczycieli przez UP. Wszystko można sprawdzić, wystarczy wyrazić chęć udziału w lekcji i przyjrzeć się pracy nauczyciela...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry