Widok

Motocykliści 125 Trójmiasto

Zapraszamy do grupy na facebooku!
Grupa dla właścicieli motocykli o pojemności 125cm3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

motocyklista na 125 to stwierdzenie na wyrost
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

mondry, daj ludziom marzyć i mieć pasję. Może przejdą na większą pojemność.

Wole na ulicy motocyklistę na 600 co wcześniej jeździł na 125 niż od razu po kursie wsiadł na 600tkę.

Ale i tak wszystkim początkującym 125cmm motocyklistą polecam trochę zabawy na placu za nim wyjadą na miasto bo stwarzają zagrożenie na jezdni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie mam nic do 125 tek ale nazywanie się motocyklistą jest mocno na wyrost i tak jak piszesz lepiej niech zaczynają od takich pojemności niż szlifierek ze 100 (i więcej) konnymi silnikami,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A czy bycie motocyklistą zależy od pojemności?...dzieciaku, przestań się wypowiadać, jeżeli nie masz pojęcia o temacie, co widać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie zależy o ile nie mówimy o 125, 90% jeżdżących na tych pojemnościach nie ma pojęcia o zachowaniu jednośladu bo jeździć na wprost to szympans potrafi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Hej posiadam 125 Honde varadero jestem z gdyni kiedy konczycie sezon a kiedy zaczynacie pozdrawiam Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do grupy na fb Motocykliści 125 Trójmiasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Ubezpieczenie samochodu (25 odpowiedzi)

Sprawa jest nastepujaca mam stare auto ktore chce zezlomowac, skonczylo sie w nim ubezpieczenie,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry