Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Em - opinia wątek zamknięty Fatalna obsługa - albo mimozy bez polotu nie rozumiejące co się mówi albo...
~Em
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

...gdyby nie te okropne bułki.... wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie,jedliśmy burgera barbecue oraz brioszki.Obie rzeczy...
~szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Miło i smacznie, można przyjemnie spędzić czas
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Kiedyś było lepiej wątek zamknięty Zaczęłam przychodzić do Motto jakiś rok temu. Z początku byłam zachwycona...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Obsługa wątek zamknięty Wszystko w porządku poza obsługa , która przed końcem dnia pracy, czyli juz...
~Stefan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Bardzo drogo wątek zamknięty Proseco 25zł za kieliszek???
~Frania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Przytulnie i elegancko wątek zamknięty Pyszny makaron z łososiem, rewelacyjne ciasta. Można zakochać się w tym...
~Mila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Świetne jedzenie! wątek zamknięty Jadłam domowy makaron z cheddarem, gorgonzola i mascarpone, bursztynem i...
~Angelika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Smacznie, rozsądnie cenowo i bardzo miło wątek zamknięty Smaczne jedzenie, duże porcje i przemiła obsługa.
~Katja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Bardzo miłe miejsce wątek zamknięty Na gastronomicznej mapie Gdańska nowy punkt. Miło, sympatycznie, a przede...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Świetne w swojej prostocie wątek zamknięty Bardzo przytulne i przyjemnie miejsce na gastronomicznej ulicy Wajdeloty....
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry