Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
To już nie jest to co było. wątek zamknięty Dużo się zmieniło w tej kawiarni, niestety na gorsze. Czekałyśmy z...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Kompletny brak zainteresowania wątek zamknięty Przez ponad 20 min żadna z pań kelnerek nie zainteresowała się nami, mimo że...
~Xyz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2019

Żenada wątek zamknięty Byłam z partnerem.. wybraliśmy jesienna herbatę - nowość, a także tiramisu z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Nieprofesjonalna obsługa !!! wątek zamknięty Po wczorajszej wizycie w Mount Blanc bardzo się rozczarowałam obsługą. Pani,...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Czekolada bardzo dobrej jakości. Desery i kawy smaczne. Mały wybór herbat. Za...
~kk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Byłyśmy z mężem akurat na Walentynki. Zamówiliśmy gorące czekolady. Pierwszy...
~Rozczarowani
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

Nie polecam wątek zamknięty Lokal odwiedziłem z moją rodziną i znajomymi. Chcieliśmy zrealizować kupony...
~Tomasz Ryniec
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2011

Bardzo miłe miejsce;) wątek zamknięty Miejsce przystępne dla wszystkich, bardzo duży wybór w menu, czekolada pycha!...
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

tea18 - opinia wątek zamknięty Murzynek w polewie czekoladowej- niebo w buzi:) Kawka i gorąca czekolada...
~tea18
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2011

Nie jest zle, ale jakosc raczej slaba wątek zamknięty Bylismy w niejednej pijalni czekolady, przede wszystkim kiedy mieszkalismy za...
~Baltika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2011

Bardzo miłe miejsce wątek zamknięty Zjedzenie śniadania na tarasie kawiarni, wygrzewając się na wiosennym słońcu,...
~KJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

pysznie! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wieczoru w Mount Blanc. Świetna, bardzo miła...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Idealne miejsce na spotkanie towarzyskie i biznesowe wątek zamknięty Jedliśmy z dziewyczyną tam już chyba wszystko i na niczym nie zawiedlismy...
~Marek i Ania
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 września 2009

Bardzo miłe miejsce... wątek zamknięty Żona zadowolona z kawki z bitą śmietaną i wysmienitego deseru z gorącymi...
~Marek.S
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2010

Bedę tam wracać. wątek zamknięty Przy okazji pierwszego wiosennego spaceru nad morze wstąpiliśmy do Mount...
~Majka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

15

wątków

do góry