Widok

Mowa dwulatka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej potrzebuje porady syn ma dwa lata i 3 miesiące byłam z synem u logopedy ponieważ bardzo mało mówi ale podstawowe słowa powie typu mama tata baba dziadzia umie naśladować psa kota wóz strażacki auto pociąg kurę krowę osła oraz wszystko rozumie i też już pampersów nie nosi. Ale logopeda wysłała nas do psychologa i oczywiście idę oraz na badanie słuchu tylko pani logopeda kazała mi przyjść z synem za pół roku i teraz nie wiem czy czekać czy szukać innego logopedy bo chyba logopeda mógłby już ćwiczyć z takim dzieckiem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Logopeda prwnie tak.Pytanie czy twoje dziecko dałoby radę ćwiczyć z logopedą ?3,5 -4 latki i starsze dzieci wytrzymują max 30 min i połowa z tego to zabawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pierwszej wizycie tak nie za bardzo chciał tylko się bawił i w domu tylko zemną i z mężem ćwiczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to masz odpowiedź dlaczego logopeda kazał przyjść za pół roku.Swoją drogą to dobrze świadczy o logopedzie ,że was nie naciąga no i nie próbuje zniechęcić dzieciaka .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry