Multikino Gdańsk

Kina

Gdańsk, al. Zwycięstwa 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pazerność bez granic wątek zamknięty Bilet 26,9 + 3zł wypożyczenie okularów + 3zł jak chcesz środkowe miejsce +3zł...
~Atomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

KINO NA OBCASACH wątek zamknięty Nie polecam akcji Kino na obcasach. Bilet na film kosztuje 13zł, ALE należy...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Iza - opinia wątek zamknięty Kino Tragedia ... Juz dawno nie bylam w Multikinie wiec w dla odmiany .. Cos...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Dzień dziecka wątek zamknięty Wybraliśmy się dziś z córką na seans do Multikina. Zastaliśmy nie miłą...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty poza mega kolejkami do kasy to kino ok
~profis
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Wkręceni 2 wątek zamknięty Makara .... w Polowie film sie zatrzymal i zostal naprawiony dopiero po 20...
~PK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Tragedia wątek zamknięty 1. Ceny z kosmosu - za popcorn ponad 20 pln, prawie 8 pln za 0,5 l napoj,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

nie polecam wątek zamknięty Jeśli mogę to unikam chodzenia do multikina w Gdańsku. Minusy przyznaję za: -...
~A
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Kilometrowe kolejki do kas wątek zamknięty Nie rozumiem, dlaczego nieczynne są kasy, gdzie można kupić same bilety....
~J
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Słabo wątek zamknięty Płatne parkingi to jakieś szaleństwo. Jeżeli kupisz bilet przez internet, to...
~widz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Obsługa wątek zamknięty Zostawiłam w kolejce do kasy na seans dla dzieci 3 dzieciaków w wieku...
~Balticann
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Wstyd z tymi reklamami !! wątek zamknięty Ogólnie zawsze chodziłem do mutli, ale dziś przebrała się miarka, tym...
~byłem na zanim zasnę i nie wrócę
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

30 minut reklam nieporozumienie wątek zamknięty Witam byłem dzisiaj na filmie X-Men niestety płacąc 25 zł za bilet trzeba...
~piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Skandal wątek zamknięty Byłem wczoraj z dziećmi na robaczkach z zagubionej krainy. Film pociety tak...
~ss
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

NIE POLECAM TAKIEGO KINA !!! wątek zamknięty TO ISTNY ABSURD - PŁACISZ ZA BILET ŚREDNIO 20 ZŁ I JESTEŚ JESZCZE ZMUSZONY...
~Edix
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Najgorsze kino w Gdańsku! wątek zamknięty Płatny parking dla klientów kina to jakaś kpina. Rozumiem, że miało to na...
~tommi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Nie polecam.. wątek zamknięty Minus za : płatny parking, słabą obsługę - niedziela tydzień temu 2 kasy...
~Kinga
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

zero kontaktu z Klientem wątek zamknięty Chcąc dokonać zakupu on-line coś się skaszaniło w trakcie i miejsce, które...
~kropka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

Najgorszy multipleks w Trójmieście wątek zamknięty Często chodzę do kina, czasami korzystam z Multi, ale to tylko wtedy gdy już...
~Miś bzdziś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

Rodzinny do 17 god. WIELKA BZDURA!!! wątek zamknięty Wczoraj wybrałem się całą rodziną do kina na film Klopsiki który w 3D był...
~swyga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
174

postów

118

wątków

do góry