Multikino Gdańsk

Kina

Gdańsk, al. Zwycięstwa 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
'KOCHANI KLIENCI' -TROCHĘ KULTURY! wątek zamknięty Czepiacie się o przepadające rezerwacje- to sobie wreszcie regulamin...
~Pracownik Obsługii Kompleksu Kin
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Miła obsługa wątek zamknięty Na to kina ogólnie narzekać nie można, jest bardzo miła obsługa, wpuszczają...
~Karplina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

drogo! wątek zamknięty Wszytsko ok tylko bilety drogie dobrze że przynajmniej zapłaciłam IKO bo...
~julka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Płatny parking? wątek zamknięty Tragedia, zawsze jeździłam do Multi ze względu na duzy bezpłatny parking,a...
~Patia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Kino okej .. ALE! wątek zamknięty Kino okej.. ceny wiadomo, w weekend drogo.. ale tak już ogólnie wygląda ta...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Marudy!! wątek zamknięty Ludzie narzekają i marudzą, ale no cóż, taka polska rzeczywistość ,...
~The Lig
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2011

Kinomaniak - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kina, obsługa miła. Mam wrażenie, że te wszystkie...
~Kinomaniak
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Super wątek zamknięty Wbrew wszystkim opiniom uważam że kino jest w porządku, płatny parkin owszem...
~Monika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

ostatni raz tam byłem wątek zamknięty Tragedia... brudno na sali, obsługa kas w tempie żółwia, 30 min reklam, a do...
~zawiedziony
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

Płatny parking?Kpina! wątek zamknięty Gratuluję "znakomitego" pomysłu jak odstraszyć klientów z Multikina,...
~bea
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

gdzie te czasy wątek zamknięty kiedy przed filmem mozna było obejrzeć krótki film dokumentalny i kronikę...
~tg
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

Zakup / Rezerwacja ONLINE - co to za absurd z miejscami. wątek zamknięty 2. wybrane miejsca muszą sąsiadować z ostatnim zajętym miejscem w rzędzie...
~Qcio
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 grudnia 2012

nie ma sensu wątek zamknięty pisania tu zazalen o platny parking, dlugie reklamy itp niedogodnosci dla...
~mika
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

Nie nadążają za konkurencją wątek zamknięty Wizyty w Multikinie przestały być przyjemnością... Płatny parking to jak już...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

reklamy wątek zamknięty Witam,jestem stałą klientką Multikina i bardzo zawiodłam się na Waszym kinie!...
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Nieporozumienie! wątek zamknięty Przyłączam się do przedmówców krytykujących wprowadzenie płatnego parkingu....
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Żółta kartka dla Multikina wątek zamknięty Chciałabym się podzielić opinią na temat jakości usługi, jaką zaoferowało mi...
Kwietna
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Reklamy MASAKRA wątek zamknięty Chodzę do Multikina w Gdańsku ponieważ mają środy w Orange. Ostatnio reklamy...
~mala
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Płatny parking wątek zamknięty Gratuluję wprowadzenia płatnego parkingu dla klientów kina, ja rozumiem- jest...
~Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Nigdy więcej! wątek zamknięty Nigdy nie miałam zastrzeżeń co do tego miejsca, ale po dzisiejszym seansie...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
174

postów

118

wątków

do góry