Multikino Gdańsk

Kina

Gdańsk, al. Zwycięstwa 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Żenada! wątek zamknięty udałem się do MK w ostatni czwartek i jestem naprawdę zdegustowany obsługą....
~Dawid.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2009

Bez większych uwag. wątek zamknięty Chodzę do Multikina przynajmniej raz w tygodniu i nie zdarzyło mi się, żebym...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

Co za porażka... wątek zamknięty Jakoś mi nigdy Multikino nie pasowało - zawsze jeździłem do Krewetki (lepsze...
~Krootki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

Nie polecam wątek zamknięty Zaczynajac od poczatku- po pierwsze parkowanie -masakra kompletny brak miejsc...
~klaudia_
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

Jest ok :) wątek zamknięty Obsługa jest naprawde ok. Jeszcze sie nie spotkałam aby mnie obsłużono w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Kto tam u licha pracuje? wątek zamknięty 31 lipca byłam na seansie na godz. 18.00- w sali nr 1(Harry Potter i Książę...
~Maja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2009

Siedzenia katastrofa, totalnie nie wygodne wątek zamknięty Jak w temacie, SALA nr 2, rząd 12, miejsca 8,9,10 - na których siedzieliśmy...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

nie dla dzieci - za głośno wątek zamknięty Byłem z 3 letnim dzieckiem na Lato Muminków i córka zamiast się zrelaksować...
~Juliusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2009

mnie też się podobało... wątek zamknięty bo tak naprawdę Ci pracownicy z tyłu mają lepiej... :D tutaj mała aluzja do...
~piotrek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 maja 2009

Dno-Dna wątek zamknięty Właściwie za każdym raem mowię sobie "ostatni raz" jednak bliskość obiektu i...
~Mówie NIE Multi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

kiepsko... wątek zamknięty właśnie wróciłam z kina i jestem wkurzona ponieważ siedząc w ostatnim...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

Najlepsze!!! wątek zamknięty Najlepsze kino w Trójmieście!!! Wspaniała obsługa!!!
~goteks
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

Bardzo przeciętne wątek zamknięty Siedzenia są średnio wygodne, mniej niż np. w Krewetce, repertuar taki sam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lutego 2009

Beata Wrzałek - opinia wątek zamknięty Multikino bardzo obniżyło loty, ceny wysokie, obsługa przeciętna, a program...
~Beata Wrzałek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 stycznia 2009

bilety w multikinie wątek zamknięty hej. mam pytanie do bywalcow muiltikina czy przy zakupie, powiedzmy 2,...
~camelka
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

? wątek zamknięty słaba obsługa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! repertuar aby aby znośny a ceny,zwłaszcza...
~op
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 listopada 2008

Kiszka wątek zamknięty Nie polecam. Nie przykładają się do tego co robią.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

extra wątek zamknięty wszystko jest ok ale ceny nie koniecznie spodziewalam sie nizszych cen...
~Hailie
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
174

postów

118

wątków

do góry