Widok

Myszy,pojawiły się juz myszy

Czy to juz zapowiedź jesieni,wcześniej niż zazwyczaj od wczoraj w domu mam myszy.dodam, iz jest to duzy dom wolnostojących pod lasem,bez bezpośredniego sasiedztwa.Z boku duże pole,nasz zagajnik i wybieg dla koni,i stad może obecność myszy.a jak u Was? pozdrawiam.dr Iga Kowalczuk
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Na razie chodzą w koło domu, ale czuję że są nerwowe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałem jeszcze zapytać Pani doktor co Pani myśli o pasikonikach w tym roku z racji lokacji Pani włości?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie to samo.. Wczoraj w garażu mojej willi pomiędzy Porsche 911 a Lamborghini Aventador stała sobie mysz i głupio patrzyła. Całe szczęście mój Bentley Continental stoi w osobnym klimatyzowanym garażu, więc mysz się nie wciśnie.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry Panie profesorze.
Jestem jednak trochę zaniepokojony stanem Pana Bentleya, ponieważ myszy nie wspominając o szczurach potrafią być podstępne i wyrachowane, więc proszę jednak monitorować sytuację.
Z poważaniem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Doktorze,czy można paniom odwiedzić.mam rozliczne problemy.w czym tak w ogóle pani się specjalizuje?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

moja córka chyba się nudzi,bo to jej wpis,ten powyżej.natomiast sprawa jest i ważna,ale i ciekawa.Państwa wpisy tylko roczarowuja.rozumiem ze sobie Państwo szydzicie.Ja zawsze uzywam tytułu bo na niego ciężką praca zasluzylam.Juz niedługo bedę miała tytuł Profesorski na UG.jeśli kogoś to ciekawie to z ekonomii.Jestem tez stypendystka na Uniwersytecie w Kolonii.To wielki mój sukces.Ale do rzeczy,czy sa Państwa juz myszy? Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Hm, jestem lekko skonfundowany i urażony, nie odniosła się Pani do mojego konkretnego wpisu o myszach uzupełnionego o pasikoniki.
Neguje Pani a'priori moją wypowiedź.
Ja też chciałem zaznaczyć że na swój tytuł zapracowałem sam i jestem cenionym specjalistą!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem ale ja fizyczny jestem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To przecież nie jest wada, ważne by mieć świadomość co do miejsca i czasu oraz swojego ja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieto raz ,że kłamiesz dwa robisz z siebie pośmiewisko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Doktorowo na jakiej ul mieszkasz podrzucę ci szczurki a jak się rozmnaża to rasowe koty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mieszkam w mieszkaniu.mysz nie mam.mam tylko poznom jesieniom.ale to niwtosamo.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brawo p. Doktor.nie ma się czego wstydzić.tez jestem pracownikiem naukowym.pozdrawiam koleżankę po fachu.dr Adam z Instytutu Historii UG.kiedy habilitacja.ja za rok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Habilitacja to tylko marzenie, Pan główny Gowin wybije Ci to z główki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie chodzi o rehabilitacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaa to nie wiedziałem, sorryy kamoryy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakim trzeba być malutkim ludzikiem by przechwalać się tytułami. Znam profesorów ,naprawdę ludzi wybitnych i to są ludzie skromni, nie musza się popisywać bo znają swoją wartość maja klasę a przygłup afiszuje się wszędzie albo wymyśla kocopoły. Może jeszcze napisz ,że kosmonautą jesteś. a;bo Elvisem Presleyem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po wpisie stwierdzam że może znasz kogoś z maturà, ale to byłoby na tyle sukcesòw.
Chodzi także o kocoboły, gdyby było czytane to może i przyswojone a tak grat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
. Mam 2 koty-wypozycze
, zł za dzień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas spokój. zato muszki owocuwki.za zimno pewnie choć ciepło idzie a te nie lubiom jak tak jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie ma.a powinny już być przy tej pogodzie.początek sierpnia to okres tzw.wczesnego magaxynoesnis.myszy przygotowują sie poprzez magazynacje pokarmu do spoczynku zimowego i przenoszenia do środowiska plus czyli np ludzi.czyli jezeli widziala Pani myszy u siebie to wszystko ok.pozdrawiam.Leszek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam klatki na myszy i szczury daj namiary do siebie i wytepim ta zaraze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo madry i wazny post. dziękuje pani za ten sygnał. musze sie na to przygotowac. od niedawna tu mieszkam, boje sie myszy, wiec musze czynic przygotowania. pozdrawiam. Marta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam 2 kotki i dzisiaj schwytany dwie myszki i dalej poluja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czas zapolować na kotki...sr*luchy na nie swoim!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przyniosły nastepne4 i dalej polują co za plaga chyba zadzwonię do straży i wypale to to sciernisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko człowiek ograniczony wypala trawy itp. zabijając wszelkie żyjace tam stworzenia np. owady ,małe jeże, płazy itp. Za niskie kary są dla takich głupców.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

do nie dawna tak bylo. od przed wczoraj tez mam. ale to nie poczatek, ani nawet poczatek, raczej juz na stale. idzie jesien , a to pewne sa juz i tyle. prosze pani, to wies, choc nie daleko od miasta, co rozni i czyni zmianom zupelnie innom. prawda, co pani pisze, choc dalece nie zgadzam sie w 100 %. pozdrawiam. Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry