Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rejestracja porażka wątek zamknięty próbowałem zarejestrować moją matkę w recepcji, obsługa fatalna, nieuprzejma,...
~Łukasz 74
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Dr. Zagórska ;) wątek zamknięty Witam chciał bym polecić lekarza który b. dobrze zna się na tym co robi. Za...
~Bartosz
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Laboratorium porażka wątek zamknięty Jestem na rencie moja renta 620 zł , mogę pracować na pół etatu , moja praca...
~ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

badanie eeg dziecka- odpłatne wątek zamknięty W związku z tym , iż potrzebne mi było do diagnostyki syna pilnie eeg...
~pati
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Dobry Pediatra wątek zamknięty Nasza Córeczka kończy 2 miesiące. Powoli stajemy się doświadczonymi...
~Rodzice
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2014

dr. Zajac wątek zamknięty Nie mam slow na to jak nie profesjonalną i niemiła osoba jest ta pani...
~zdegustowany
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Rejestracja telefoniczna wątek zamknięty Około 10 minut temu wykonałam telefon do rejestracji telefonicznej do...
~M. Pomierska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2014

dr zajac wątek zamknięty LEKARZ INTERNISTA MALGORZATA ZAJAC - PORAZKA! Przychodnia fajna, panie z...
~yla pacjentka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Podziękowanie wątek zamknięty Słuchajcie ! Fajna, miła i przede wszystkim profesjonalna pomoc medyczna....
~Sterne
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Rejestracja wątek zamknięty Panie w rejestracji to chybA oprocz picia kawy i plotkowania nie robia Nic...
~Mama
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Brak informacji wątek zamknięty Do dr Szabunio trafiłam przypadkiem w czasie nieobecnosci "naszego" pediatry....
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

ŚMIECH NA SALI wątek zamknięty Wróciłam z Anglii więc stwierdziłam, że czas porobic badania bo zaczeło mi...
~Zniesmaczona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2011

przychodnia Kolobrzeska-masakra wątek zamknięty Dziewczyny,wkurzylam sie juz na maksa na ta przychodnię...Pisze to z pytaniem...
~ewa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

pacjenci się nie liczą tylko listy....!!!!!!!! wątek zamknięty PRZYCHODNIA NA KOŁOBRZESKIEJ MA ZA NIC MAŁYCH PACJENTÓW. KIEDY ZADZWONIŁAM...
~MAMA 4-LATKI
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

Bardzo ZŁE podejście do pacjenta. wątek zamknięty W związku z przeprowadzką na Przymorze i faktem posiadania 2ki dzieci - ta...
~Magda
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

dr Małgorzata Błędzka wątek zamknięty Jestem stałą pacjentką dr Błędzkiej. Pani Doktor otacza pacjenta...
~Joanna
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

zgadzam sie przychodnia a raczej recepcjonistki do niczego brak ludzkiego podejscia wątek zamknięty ja juz pare lat temu zrezygnowalem z rodzina z tej przychodni kto to widzial...
~piotr-przymorze
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

Kwintesencja Polskiej służby zdrowia. wątek zamknięty Lekarz wiecznie na urlopie, o 10:00 nie ma już miejsc do rejestracji i...
~znów zawiedziony.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

Tragedia wątek zamknięty Od trzech dni z samego rana stałam w koleje aby zarejestrować się do pani dr...
~Emilia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

recepcja i rehabilitacja wątek zamknięty W lutym dostałam od lekarza tej przychodni, skierowanie na badanie....
~ciekawa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

48

wątków

do góry