Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetne pielegniarki wątek zamknięty Od wielu lat jestem pacjentem tej przychodni. Wszystko jest super. Czasem...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Kolonoskopia wątek zamknięty 6 czerwca robiłam na Otomińskiej kolonoskopię , polecam wszystkim ten szpital...
~Halina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

PROFESJONALNI SPECJALIŚCI I OBSŁUGA wątek zamknięty Miałem w N.C.M. wykonany zabieg żylaków nogi wszystko sprawnie bez żadnych...
~SŁAWEK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Podejście do pacjenta wątek zamknięty Byłem tam kilka razy u ortopedy z mamą i z synem u pediatry. Lekarze bardzo...
~Michał
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty jestem pacjentkom NCM od dawna. Przypadkiem trafiłam na Otomińską . Bylam na...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Wykonana kolonoskopia i gastroskopia wątek zamknięty W styczniu i lutym miałem wykonaną kolonoskopię i gastroskopię. Jak dla mnie...
~Mieczysław Stalke
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Szkola rodzenia na 6!:) wątek zamknięty Uczeszczalam do szkoły rodzenia prowadzonej przez p. Monikę Styczyńska....
~Miriam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Pierwsza moja wizyta u położnej P. Eli, która zrobiła na mnie ogromnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Podziękowanie dla całej kadry szpitala wątek zamknięty Pani Basia Błaszkiewicz, jest pielęgniarką bardzo profesjonalną, oddaną...
~Irena Gadek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Szkoła rodz wątek zamknięty Świetne położne, super atmosfera, zaufanie, ciekawe tematy, wiedza "życiowa",...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

ocena wątek zamknięty Jestem po usunięciu tłuszczaka, zabieg przebiegał bardzo sprawnie i w...
~Mariola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Świetna kadra słabe zarządzanie wątek zamknięty Od niedawna jestem pod opieką Położnej Moniki Styczyńskiej pracującej w...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Wspaniałe położne wątek zamknięty Zarówno pani Ela Malecka,jak i pani Monika Styczyńska są bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Ogromny minus przychodni dziecka zdrowego wątek zamknięty Przed przeprowadzką zabierałam dzieci do gdyńskiej przychodni, gdzie poradnia...
~Aleksandra Józefowicx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Tak trzymać wątek zamknięty Niedawno przechodziłem operację zaćmy w szpitalu jednodniowym. Troche się...
~Romuald Turyczyn
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Danuta-podziękowanie dla kadry szpitala. wątek zamknięty Rzadko można spotkać tylu wybitnie utalentowanych i kompetentnych...
~danuta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Barbara wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam Państwu NCM o-przy ul Otomińskiej 15,wspaniały zespół...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

położna pierwsza klasa wątek zamknięty Słyszałam z opowiadań koleżanek ze w tej przychodni jest rewelacyjna położna...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

klinika jednego dnia wątek zamknięty 25.04.16 przeszłam zabieg artroskopii kolana. Wielkie uznanie dla dr...
~Joanna. N.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Rekonstrukcja więzadła w klinice jednego dnia wątek zamknięty Artroskopowy zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego ACL wykonany...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry