Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rehabilitacja na ul. Świętokrzyskiej wątek zamknięty Rehabilitacja na ul. Świętokrzyskiej działa wtedy dobrze gdy jest p. Asia i...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

NCM ŻUKOWO wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona. Nigdy nie czekam w kolejce dłużej niż 10...
~GABRIELA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Jak najdalej.... wątek zamknięty Lekarze niemili , wizyty nie punktualne. Lekarz przyjmuje w grafiku do 19 a...
~Jk
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

ODBIERANIE WYNIKÓW PO POBRANIU KRWI- inne wątek zamknięty Chciałam odebrać wyniki krwi i moczu , nie miałam przy sobie dowodu ani...
~pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

godziny przyjęć lekarzy wątek zamknięty Zastanawiam się po co komu strona internetowa skoro nie ma na niej tak...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

polecam wątek zamknięty Oceniam NCM po wizytach u dr Mik,dr Jackiewicz i dr Miśkiewicz. Trzy lekarki...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Bez przesady wątek zamknięty To jest jakieś nieporozumienie żeby czekać dwie godziny z niemowlakiem na...
~Mama 2 miesięcznej córeczki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

~anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Dyżur nocny wątek zamknięty Kolejny raz jestem zniesmaczony tym co dzieje się w przychodni na...
~Bardzo niezadowolony klient przy
32

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

lek. Karol Kempiński - opinie wątek zamknięty Witam! Chcę zmienić lekarza ogólnego, bo z p. dr. Terlikowskiej, u której...
~Tomasz
11

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Otominska wątek zamknięty Przychodnia Otominska piękny, nowy budynek i bardzo życzliwy personel i cóż...
~Tomasz Sz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

wdzięczna za uratowanie życia pacjentka wątek zamknięty takich przychodni gdzie pacjent jest najważniejszy i tylko na nim skupia się...
~wdzięczna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

POLECAM! wątek zamknięty Czytam opinie i oczom nie dowierzam - dobrnęłam do samego końca i aż...
~Nacia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

odbieranie wynikow badan- niuprzejme zachowanie się pan w rejestracji wątek zamknięty Panie w rejestracji bardzo ,, ważne'' niezadowolone, że chce się odebrac...
~Anna Dalecka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

dr Mik wątek zamknięty Myślę, że osoba która wpisała wulgarną opinię na temat dr Mik pomyliła się z...
~pajent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

pobranie krwi wątek zamknięty W poniedziałek 28.12 pobierano mi krew. Obsługa w recepcji była w miarę....
~syla-313
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Przychodnia Gdyńska wątek zamknięty Wybrałam się na pobieranie krwi.Zmiany,których nie było.Mam elektroniczne...
~Ania
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

laryngolog tomasz mionskowski swietokrzyska wątek zamknięty Także chciałabym wyrazić swoją negatywną opinię na temat laryngologa w tej...
~kasia
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2015

uwaga na lekarza Gawlik-Kuklińska wątek zamknięty Uwaga na lekarza Gawlik-Kiklińska- nie dałabym tej Pani leczyc nawet psa. U...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

słaba dbałość o zdrowie pacjenta wątek zamknięty w tej przychodni wyraźnie liczy się tylko pieniądz. zdrowie pacjenta i jego...
~idealista
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
455

postów

162

wątków

do góry