Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ORTOPEDA DR PAWŁOWSKI - UWAGA wątek zamknięty Ostrzegam przed ortopedą dr. Pawłowskim. Człowiek gburowaty, niesympatyczny....
~Ewa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2015

Przychodnia "Świętokrzyska" Orunia wątek zamknięty Wypowiem się bardzo pozytywnie o tej przychodni-ogólnie. Panie i...
~profesorka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Radiolog USG - Katarzyna Korendo wątek zamknięty Bardzo, bardzo niemiła kobieta, najwyraźniej ta praca ją męczy. Niemiła dla...
~Klient
12

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2011

szerokim łukiem od ekg!!! wątek zamknięty Pani, która obsługuje gabinet ekg, jiz od dawna nie powinna tam pracować....
~Paulina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2014

Korzystałam z usług laboratoorium wątek zamknięty Zero informcji na tablicy o pracy laboratorium, zero informacji na temat cen,...
~Justyna
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

dr Jaworski wątek zamknięty Od lat leczę się u dr.Jaworskiego i nigdy nie miałem żadnych problemów Lekarz...
~sidharta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

na szóstkę! wątek zamknięty Nie wiem o co chodzi w tych komentarzach podemna. Ani jakoś bardzo długo nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Specjalistów dużo, prawie wszyscy na miejscu. Panie w recepcji miłe (teraz...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

radiologia usg jamy brzusznej wątek zamknięty Termin udało mi się dostać na ten rok cudem. ktoś zrezygnował. wiec normalnie...
~bezsilna
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

rejestracja wątek zamknięty Nie dość ze ciezko sie dodzwonić to teraz ukrucili rejestracje internetowa......
~pacjentka-jeszcze...
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Pełna żenada i "olewka". wątek zamknięty Witam, piszę na gorąco (dodam ,że mam 41 lat) i ostatni raz z zapaleniem...
~Jacek Kalinowski
21

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2014

odradzam wątek zamknięty To co się dzieje w tej przychodni to kompletna pomyłka!!! Mimo tego że w...
~były pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

dr witczak i poradnia dziecka zdrowego wątek zamknięty NIE polecam zdecydowanie! "bada" dziecko zza biurka, wychładza gabinet...
~a
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Bardzo zadowolona z opieki wątek zamknięty Ludzie najpierw nauczcie się kultury, a potem wymagajcie tego od...
~anonimowy
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

usg wątek zamknięty Mimo skierowania brak możliwości rejestracji do końca roku na usg
~maniek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

Niekompetentna pediatra wątek zamknięty Jeśli ktoś ma małe dziecko absolutnie odradzam korzystanie z usług lekarzy....
~j.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

lekarz Terlikowska prosze o opinie wątek zamknięty witam, chce sie zapisac do tej przychodni do lek. pierwszego kontaktu i...
~mama Amelii
13

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2010

Brak możliwości rejestracji do Specjalisty przez internet wątek zamknięty Witam nie chce mi się wierzyć że udogodnienie jakim była rejestracja...
~Artek11112
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

rejestracja wątek zamknięty Swiete krowy tam pracuja . Czasy zapadlej komuny zeby zaplacic trzeba bylo 40...
~romko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Rejestracja Masakra!!!! wątek zamknięty niekompetentni ludzie pracują w rejestracji, co to za różnica 10:15 czy...
~kinham
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
455

postów

162

wątków

do góry