Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
chamstwo i nic wiecej wątek zamknięty starszy pan pediatra w okularach drzwi numer 6 martwi sie tylko osiebie...
~maniek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Rejestracja wątek zamknięty Idę na operację stawu kolanowego , będzie wstawiana endoproteza . Mam bardzo...
~Danuta K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Rejestracja wątek zamknięty Idę na operację stawu kolanowego , będzie wstawiana endoproteza . Mam bardzo...
~Danuta K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

rehabilitacja ok wątek zamknięty Dziękuję sympatycznym paniom z rehabilitacji, a szczególnie pani Ani za...
~ambra
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2013

poradnia ortopedyczna wątek zamknięty Otrzymałam od lekarza pierwszego kontaktu skierowanie do ortopedy, ponieważ...
~Skazana na brzydkie buty
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

Masakra, ale to moze wina "przemiłej" doktor Łukasiewicz wątek zamknięty bardzo niemiła, pacjent to zło konieczne, wywala za drzwi, żeby wypisać...
~Emi
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

PONIŻEJ KRYTYKI wątek zamknięty Witam wczoraj (czwartek) udałam się z zapaleniem oskrzeli i zawalonymi...
~ROZCZAROWANA
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Skandaliczne zachowanie lekarza rehabilitacji wątek zamknięty Pani ta uniemożliwiła mi odbycie płatnej wizyty bo nie życzyła sobie...
~Mela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Położna Izabela Frej wątek zamknięty Jestem jak najbardziej zadowolona !!! Polecam w 200% Panią Izę.Kobieta kocha...
~Ewelasia
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2011

Wreszcie coś drgnęło wątek zamknięty Jestem bardzo mile zaskoczona zmianami jakie od jakiegoś czasu obserwuję w...
~mile zaskoczona
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Gdzie powołanie???? wątek zamknięty Trafiłam skierowana przez rejestrację do chirurga zamiast ortopedy, która...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

ortopeda - porażka! wątek zamknięty czekałam 3tyg na wizytę u dr Lasioty, przyją mnie po chamsku. Przyszłam z...
~pacjent
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

serdeczne podziękowania wątek zamknięty rzeczowy i kompetentny lekarz fachowy i przyjazny personel. nowatorskie...
~Teresa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

przyjazna przychodnia wątek zamknięty przestronny budynek, miła i fachowa obsługa medyczna, polecam
~Teresa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

A czy ktoś pomyślał o pracownikach pogotowia?! wątek zamknięty Mało kto wie że średnio co dwa lata osoby zatrudnione na kontrakcie żyją w...
~anonim więdzący co nieco o reali
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

rejestracja wątek zamknięty Przychodnia nie radzi sobie z ilością pacjentów. Kolejki przy rejestracji...
~nn
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

nie narzekam wątek zamknięty Chodzę do tej przychodni od momentu kiedy powstała. Byłam u pani ginekolog,...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Rozczarowana Matka - opinia wątek zamknięty Dziś byłam umówiona z synem do tej Pani. Do mojego lekarza rodzinnego nie...
~Rozczarowana Matka
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

jest dobrze wątek zamknięty jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z obsugi i fachowości lekarzy,...
~arleta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2010

zobaczymy wątek zamknięty kurde a ja zarejestrowalam dziecko do specjalisty,ale czytajac wasze...
~mona
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
455

postów

162

wątków

do góry