Widok

NIE POLECAM DR. MATEUSZA Z. !!!!

Witam,
Ostatnio bylem na wizycie u dr.MATEUSZA Z.
Byla to konsultacja w sprawie założenia aparatu stałego.
"Doktor" na wstepie wykazał sie brakiem wiedzy poniewaz powiedzial ze bedzie musial mi usunac dwie czworki ,,,,,których tak naprawde juz nie mam od wielu lat bo zostały usuniete...zeby było jeszcze śmiesznej miał do dyspozycji dwa zdjecia rtg.
Poczym stwierdzil ze moge miec tylko najnowszej technologi aparat w wysokosci 2700zl łuk ktory bede musial nosic 2lata +trzeba by bylo usonac mi zeby :///
Kiedy powidzialem ze nie stać mnie na tak drogi aparat stwierdzil ze "on sie nie podejmie lecznia takich zebow bo sie jemu nie chce bawić" ://///

....
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POLECAM DOKTORA BO ROBILEM U NIEGO ZEBY I ROBIE NADAL

Nie wiem ale chyba kolega pomylil lekarzy bo jak narazie jestem pacjentem doktora Mateusza i nie mam zadnych problemow lecze zeby u niego od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolony i nietylko Ja bo i cala moja rodzina....wiec kolega chyba nie byl w tym gabinecie badz sam nie wiem moze mial jakos pomrocznosc.Ja polecam doktora z calego serca.

ps pozdrowienia dla milych asystentek!!!!i bedziemy nadal leczyc zeby w tej klinice.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jeszcze jedno

Jak Cie nie stac to do publicznej sluzby zdrowia!!Ja nie kumam takich ludzi..........nie ma sie kasy i wymagania straszne a co to te 2700??jak sie chce miec piekny usmiech...ale coz lepiej miec kazdego zeba w inna strone i rozwalony usmiech...gratuluje podejscia......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Polceam Pani dr. Ele Orzechowska. Ja nosilam zwykly aparat i wszytsko udalo sie nim skorygowac . Bardzo fajna sympatyczna i profesjonalna, doradza, nie naciaga na dodatkowe koszty jezeli nie jest to konieczne, wrecz przeciwnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry