Widok

NNT mocne podrażnienie oczu henną

Wesele Temat dostępny też na forum:
ratujcie, jutro rano obrona a ja zrobiłam sobie henne i wyjątkowo kiepsko na nią zareagowały mi gały dzisiaj.

wyglądam jak królik :) i oczy podpuchnięte, lekko czerwone i mega drapią
macie jakieś sprawdzone krople albo coś? bo herbatkę na gałki i leki antyalergiczne połknęłam od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chaberku i jak Twoje oczęta?
Trzymam kciuki za Twoją obronę :)
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj okładów z rumianku, łagodzi podrażnienia i zmniejsza opuchliznę. Mam nadzieję, że pomoże i trzymam kciuki za obronę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, oczy cudem uratowane, ze nawet soczewy założyłam

a już myślałam ze skończy się na pogotowiu :) zawsze robię hennę sama, i robiłam już henną z tego opakowania, nie mam pojęcia skąd taka reakcja nagła. Ale wyglądało dramatycznie, sine powieki, jakieś mikro bąble pod powieką, sama gała czerwona. Ale zeszło


obrona na 5,0 :)))
dzięki za kciuki, przydały się
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja na takie problemy z oczami stosuje kople nawilzajace hialeye, ten sposob podpatrzylam u mojej kosmetyczki ktora twierdzi ze to najlepszy sposob gdy ktoras klientke podrazni henna i naprawde sie z nia zgadzam, gdy tylko oczy sie lekko podrazniam to zakraplam je wtedy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry