Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Halina - opinia wątek zamknięty wszystko to masakra, aż sie nie chce komentowac.
~Halina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

córka - opinia wątek zamknięty Dzisiaj około godziny 9.30 starsza pani pielęgniarka robiąc zastrzyk nie...
~córka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam tej przychodni.
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

eg - opinia wątek zamknięty Szybko, dokładnie, z zaangażowaniem, bez komentarzy. Polecam to miejsce.
~eg
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2020

Gdańszczanka - opinia wątek zamknięty Otrzymałam niezbędną pomoc. Bez niepotrzebnych pytań. Szybko, profesjonalnie,...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 stycznia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo w porządku, pani w rejestracji uprzejma, wszystko szybko załatwione,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Moja opinia wątek zamknięty 10 lutego o godz. 21.00 skorzystałam z pomocy w NOCH ul. Powst.Warszaw. w...
~Regina K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

Beznadzieja wątek zamknięty Chyba sobie obrali taktykę "na przeczekanie" czyli od wejścia na pytanie do...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Olewanie pacjentow wątek zamknięty Nie polecam, człowiek po zarejestrowaniu czeka w kolejce, aż tu nagle...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2018

Skandaliczne traktowanie pacjenta wątek zamknięty Nie polecam dzisiaj byłem na dyżurze z objawami nagłego i silnego kaszlu z...
~Biedny Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Masakra wątek zamknięty Dawno nie spotkałam się z tak nieuprzejmą panią z rejestracji. Strach dzwonić...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Nicna i świąteczna żenada wątek zamknięty Okuenko rejestracji puste, czeka kilka osób. Gdy pani pielegniarka przemykała...
~Chory
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry