Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rado - opinia Zawsze milo wrocic , jedzenie pyszne.
~Rado
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2023

Polecam wątek zamknięty Bar z dobrym jedzeniem i alko. w normalnych cenach.Barmani ogarnięci. Polecam
~melfiz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Obsługa to masakra. wątek zamknięty Fajny pub, fajny wystrój ale obsługa to masakra. Przy barze, gdy jest się...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

Było lepiej... wątek zamknięty chodzilem tam kiedys bardzo chetnie, ale z czasem zauważyłem ze cos dzieje...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Odradzam wszystkim wątek zamknięty Obsłudze chyba się pomyliło po co tam przychodzą. Spędziliśmy w tym lokalu z...
~Rebe Jojo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Jest Ok wątek zamknięty Obsługa jest wporzadku, czasami jest tyle ludzi ze nie ma jak sie przecisnąć...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Chamstwo !!! wątek zamknięty Jestem w ciężkim szoku jak obsługa traktuje swoich gości. Ochrona traktuje...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Pierwszy lokal ktory widzialam w trojmiescie z tak szybka obsluga! Mimo...
~Rozalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2014

MEGA PYSZNE JEDZONKA W SUPER CENIE wątek zamknięty JESTEM STALĄ BYWALCZYNIĄ PUBU NA DRUGĄ NÓŻKĘ I NAPRAWDE POLECAM!! JEDZENIE...
~NIKA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

chamski ochroniarz wątek zamknięty Bardzo fajny klimat i super miejsce na spotkanie się ze znajomymi ale nawet...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Brak szacunku do Klientów i beznadziejna obsługa... wątek zamknięty Byłem w lokalu wraz z grupą przyjaciół w jeden z weekendowych dni. Lokal był...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Zestresowana obsługa wątek zamknięty Obsługa na barze bardzo profesjonalna, miła i szybka, aczkolwiek klient ma...
~Klient
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2013

Super wątek zamknięty Jest to główne miejsce na mojej mapie imprezowej! Zazwyczaj sporo fajnych...
~Dżodżo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

polecam wątek zamknięty Byliśmy tam wczoraj, wrażenia super! Chłopaki mieli trochę pracy (dużo ludzi)...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Mega fajnie wątek zamknięty Wysoka jakość przy niskich cenach, nie schrzańcie tego i trzymajcie tak...
~Mozzar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Polecam lokal. wątek zamknięty W lokalu byliśmy dwa razy. To co wyróżnia go to wyjątkwa przystępność cen i...
~T.J
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry