Widok

Naczyniak czy zmiana skórna, jaki lekarz dla dziecka?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Drogie mamy. Prawie miesiąc temu zauważyłam u mojego dziecka na główce zmianę na skórze. Pojawiła się w zasadzie z dnia na dzień. Najpierw myślałam, że może to strupek po zadrapaniu, ale po 3-4 dniach to nie znikło ani się nie zmniejszyło. Do dnia dzisiejszego jest (prawie miesiąc czasu). Nie wiem czy jest to naczyniak czy jakaś zmiana skórna, ma kolor bordowo czerwony, brzegi nierówne, bez rumienia wokół, płaskie, żadnych dolegliwości nie daje. Mocno mnie to martwi.
Może któraś z Was spotkała się z czymś takim? Do jakiego lekarza powinnam z tym iść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może warto zacząć najprościej, od pediatry? W jakim wieku synek? Córcia miała naczyniaka ale z nim się urodziła, wchłonął się około 1 r.ż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw pediatra, tam mozesz dostac pierwsza wskazowke i skierowanie czy do chirurga czy do dermatologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie 5 lat. Urodził się z 3 naczyniakami, ktore do tej pory nie zeszly jedynie stały się dużo bledsze niż były po urodzeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Wyrzykowski. Najlepszy w Polsce jeśli chodzi o naczyniaki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

do góry