Widok

Najgorzej wydaje pieniądze w życiu

ALFA Temat dostępny też na forum:
Najgorzej wydane pieniądze w moim życiu, podczas jazd niczego się nie nauczyłam, jedynie zalążek kierowania samochodem osobowym uzyskałam na jazdach z panią Kasią i Anetą na tym koniec... Kierownik całego ośrodka jest okropnie chaotyczny, zapomina o tym, że sam przekłada nam jazdy, po czym nieraz zdarzyło się, że stałam i czekałam na instruktora, który nawet nie wiedział, że ma ze mną lekcje. Podczas mojego kursu także zdarzyło mi się specjalnie zwalniać z pracy, żeby dotrzeć na godziny jazd, które zaproponował p.Michał i niestety samochód "L" którą miałam jeździć nawet nie ruszył z miejsca :) i to nie ze względu na brak moich umiejętności a z takiego, że po prostu padł akumulator. Podczas lekcji każdy instruktor inaczej tłumaczył chociażby podstawowe kwestię dlatego też wiele rzeczy zostało przeze mnie niezapamiętanych, fakt też taki, że nie podpisujemy żadnych list obecności i jedynym dowodem na to, że jeździliśmy jest jedna kartka A4 z podpisami instruktorów klaruje ten ośrodek jako po prostu nieprofesjonalny. Moja opinia jest jak najbardziej NEGATYWNA i nie polecam nikomu, jeżeli już to przed rozpoczęciem kursu dodajcie ze chcecie jeździć jedynie z p.Kasią lub p.Anetą.
Moja ocena
ALFA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: -
 
poziom nauczania: -
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam P. Kasiu albo P.Zosiu, a może P. Jacku ponieważ posłużyła się Pani jakimś imieniem którego niestety nie jesteśmy w stanie rozpoznać ani ja ani żaden z naszych instruktorów czy w ogóle była Pani nasza kursantką i kiedy to się wszystko wydarzyło żeby odpowiedzieć na te zarzuty. Jedynie mogę ogólnie odpowiedzieć na tą opinię bo jest ona dla nas bardzo krzywdząca. Jestem poruszony tą negatywną opinią ponieważ bardzo ciężko pracuję na dobre imię OSK ALFA. Świadczą o tym nasze wysokie wyniki zdawalności egzaminów państwowych w Gdańsku oraz wiele prawdziwych i pozytywnych opinii od naszych kursantów. Jest mi przykro, że ani razu nie zgłosiła Pani do mnie jakichkolwiek zastrzeżeń i tym samym nie dała Pani nam oraz sobie szansy żeby wyjaśnić całą sytuację. A na pewno było by to z korzyścią dla obu stron. A tak, zachowała się Pani bardzo egoistycznie przerywając szkolenie, za które być może należał się Pani zwrot pieniędzy zgodnie z umową, opisując te uważam drobne błędy jakie zdarzają się w każdym OSK na forum. Naprawdę trudno mi i moim instruktorom zrozumieć to co Pani zrobiła. Mogę się jedynie domyślać iż kierowała Panią złość, gniew albo poczucie niemocy, że nie wychodzi Pani nauka, a nasi instruktorzy od Pani zbyt wiele wymagali i stąd to zwalanie winy na mnie na naszą naukę oraz te negatywne emocje "przelane" na ekran. To jest najgorsze co można komuś zrobić to nie powiedzieć mu wprost tylko opisać sytuację na forum. Krzywdząc tym samym wszystkich ponieważ w ferworze pracy jaką wykonujemy niestety zdarza się każdemu popełniać błędy. Tylko kto ich nie popełnia? Chyba tylko ten kto nic nie robi prawda?. Szanuję każdego kursanta, który do nas trafia i staram się wszystkim tak zaplanować naukę żeby byli zadowoleni. 99 % naszych kursantów jest zadowolona z tego powodu, że może jeździć wtedy kiedy im pasuje oraz z tego że mają możliwość jeździć z kilkoma instruktorami, a to sprawia że czasem chaos się pojawia bo nie jesteśmy maszynami tylko ludźmi. Życzę Pani powodzenia w dalszej nauce i na egzaminie. Michał Misztal właściciel OSK ALFA. Ps. Mam nadzieje, że to Pani przeczyta i na przyszłość wyciągnie wnioski że warto rozmawiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry