Widok

Najtańsza badania krwi w Gdańsku

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam sporo badań krwi do zrobienia i z tego co się orientowałam najkorzystniej cenowo wychodzi w UCK na ulicy Dębinki. Niestety ja potrzebuję wyników w tym tygodniu a rejstracja internetowa ma odległe terminy.
Czy ktoś orientuje się czy na Klinicznej albo ZOZ są takie same ceny ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do laboratorium w UCK wystarczy wziąć numerek z maszyny,odczekać kolejkę i wyniki sprawdzić w necie już po 2,3 godzinach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A do Uck nie ma rejstrajcji internetowej? Bo na ih stronce jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
* ich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


jest - ale do siedziby głównej - laboratorium na kampusie UCK. Do dwóch pozostałych punktów pobrań UCK (studencki i kliniczna) nie można zarejestrować się internetowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za pomoc :) a orientujesz się czy ceny są takie same?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś wie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


tak, cennik jest w calym UCK ten sam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


w ZOZ dla Szkol Wyzszych (to oddzial UCK) nie ma rejestracji internetowej. Przychodzisz, czekasz w niewielkiej kolejce. Pobieranie krwi kończy się tam około 11.00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam Kliniczną, bez kolejek (pobierają do 14), wyniki w necie tego samego dnia po południu, ewentualnie następnego dnia, z tego co wiem ceny te same
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możesz podać dokładny adres? Chciałabym zrobić badania, ale nie wiem, przy jakiej ulicy jest szpital Kliniczna (konkretnie punkt pobrań) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szpital kliniczna jest w Gdańsku przy ul. Klinicznej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Laboratorium jest w budynku B. Trzeba wejsc glownym wejsciem prosto potem na lewo i na prawo do wyjscia na dziedziniec i do budynku B. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba wiedzieć o swoim organizmie jak najwięcej, a nowoczesne badania to umożliwiają. Jednym z takich badań jest badanie na trombofilię . Badani sprawdza czy mamy skłonność do powstawania zakrzepów w żyłach i tętnicach, co jest bardzo niebezpieczne. A wykonanie badania to chwila. Koniecznie wejdźcie na stronę https://www.testdna.pl/trombofilia-wrodzona-badanie/ , aby czytać o szczegółach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

do góry