Widok

Naród pokazał, co myśli o idiotach

Po godz.14 wczoraj włączyliśmy telewizor i zaczęliśmy oglądać wspaniały Marsz Niepodległości, przełączając kanały a to na TVPInfo a to na TVTrwam aż do godz 18.30. Aż trudno było uwierzyć w to co pokazywał ekran. Ta gigantyczna rzeka ludzi... Naród pokazał co myśli.

Pech chciał, że potem włączyłem program ,,po 20" na TVPInfo i usłyszałem bełkot pana Zembaczyńskiego. Mam poważne pytanie - czy warto do beczki miodu dodawać łyżkę dziegdziu i do telewizji zapraszać idiotę ? Do tego idiotę z marginesu, zupełnie niereprezentatywnego.

"Nie możemy razem świętować, bo ulice są zajęte przez... "
Nie ma sensu dyskusja i przypisywanie nienależnej wagi wypowiedziom i dziadowskim ambicjom takich zmarginalizowanych idiotów. Nie życzę sobie żadnego kontaktu z taką hołotą, nawet wizualnego, za pośrednictwem telewizji. Po jednej stronie setki tysięcy manifestantów pod biało-czerwoną, po drugiej jacyś pojedyńczy idioci, margines maginesu niewart nawet wzmianki - gdzie tu jakakolwiek równowaga ?
Nie należy też w żadnym wypadku, w żadnym wypadku, powtarzam, wykazywać przesadnej ostrożności wobec możliwości, dodajmy mozliwości teoretycznej tylko, że ktoś może się pojawić na demonstracji z hasłami komuś innemu nie odpowiadajacymi. Ludzie mają wolną wolę i wolność wypowiadania sie na dowolny temat i nikt nie ma prawa im tego prewencyjnie i w oparciu o wróżenie z fusów zabraniać, bo to jest forma wojny psychologicznej i nie należy temu ulegać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Media, tak ochoczo pokazujące Włochów z Forza Nouva czy choćby naszych ONR-owców, nie zająknęły się o liczebności tych grup.
Skupiły się na pokazaniu, że w ogóle są. A że to margines ilościowy, to już cicho sza.
Nie słyszałem ani nie czytałem również o jakiejkolwiek próbie prowokowania zadymy z ich strony.
Czytałem natomiast o prowokacji ze strony lewaków. Szybciutko i bezboleśnie na szczęście uśmierzonej przez ochronę Marszu.

No i last, but not least:
W "postępowych" Niemczech, demonstracje autentycznych (a nie tylko tak nazywanych przez media) neonazistów, są całkowicie legalne
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/niemcy-marsz-neonazistow-w-30-rocznice-smierci-rudolfa-hessa,765775.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Zdjęcie Włochów rozpowszechniane w zagranicznych mediach pochodzi z 2017 i zostało zrobione we Włoszech. Wszyscy, łącznie z wyborczą, podkreślają że było spokojnie. Wyborcza to w ogóle mnie rozbawiła. Lamentowali, ze odpalenie rac spowodowało smog. Jak się faszystami nie da, to trzeba chociaż smogiem spróbować
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

sadyl & raven

Do tych marginałek nie należy przywiązywać najmnieszej nawet uwagi, bo to przecież zabiegi z zakresu wojny psychologicznej. Ludzie mają prawo do swoich własnych haseł i nikomu nic do tego.

No bo czy można zwracać uwagę na coś takiego :
https://wpolityce.pl/polityka/420736-tylko-u-nas-wielki-smutek-i-zawod-rudej-z-kod
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zniknął mój wpis, w którym dopytywałem się gdzie jest jeden z forumów, który namiętnie forsuje bezpodstawną tezę o tym że wczoraj w Warszawie maszerowali nie Polacy świętujący setną rocznicę odzyskania niepodległości a naziole i faszyści. Nie żebym był jakoś mocno do tego wpisu przywiązany ale nie sądzę też żeby naruszał on regulamin i zasługiwał na moderację. W związku z tym zapytuję co było powodem jego usunięcia?
Przyszło mi di głowy że kilka lat temu był forum, który o swojej aktywności na forum mówił "projekt". Forum ten namiętnie krytykował innych a gdy sam poddawany był krytyce to biegał na skargę do administracji. Czyżby historia zatoczyła koło?

Podpisano Cross
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Totalsi otrzymali nokautujący cios, więc nie ma się co dziwić ich nerwowości. Ponieśli niedawno klęskę wyborczą, a teraz doszła do tego klapa wizerunkowa. To już ich koniec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Moment, moment ..... skąd ta narracja w waszym chlewiku o tym, że marsz jest jakąś klęską opozycji? Prezydent i premier zapraszał wszystkuch. Nie przypisujcie frekwencji marszu do poparcia dla PiS. Coś wam się popiesolilo. To może moją flagę narodową wywieszona na domku też potraktujecie jako dowód poparcia dla pisdziekcow ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego używasz liczby mnogiej? Czy ja choć słowem zająknąłem się o klęsce opozycji lub czy wiązałem frekwencję na marszu z poparciem dla PiS?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

> Nie przypisujcie frekwencji marszu do poparcia dla PiS

Zatem sugerujesz, że np. kodziarze i nowocześni równiez brali udział w marszu faszystów? ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Sympatycy rządu i PiSu poszli przodem. Jakieś 5 tysięcy ludzi. Kluby Gazety Polskiej i ludzie po prostu sympatyzujący z obozem władzy. Potem była spora przerwa i 250 tys. ludzi. Za ten wielki peleton odpowiadali Bosak, Winnicki, Bąkiewicz i inni narodowcy. Sam do końca nie rozumiem, jak im się to udaje. Bo poparcie w wyborach mają minimalne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

jakbyscie to subiektywnie nie wiedzieli i interpretowali

to swieto było jest i bedzie
wszystkich Polakow!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się ! Święto jest świętem, a te jest wszystkich Polaków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> jeden z forumów, który namiętnie forsuje bezpodstawną tezę o tym że wczoraj w Warszawie maszerowali nie Polacy świętujący setną rocznicę odzyskania niepodległości a naziole i faszyści

Bęcwał zmienił narrację:
"z faktu udziału zwykłych ludzi w marszu nie wynika nic"

Znaczy... jesli w żaden sposób nie da się przekonać opinii publicznej, przynajmniej w Polsce, że Marsz Niepodległości jest demonstracją odradzającego się w Polsce faszyzmu i nazizmu, należy te 250 tys ludzi zmarginalizować.
Największy pochód w powojennej historii Polski to wg niego bzdet.

Co innego zagranica. Tam działa narracja, którą przekazują polskojęzyczni (bo przecież nie polscy!) dziennikarze.
Na jej np. skutek, lewacka antifa upaćkała hasłem "nazi raus" polski kościół w Vancouver

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

sadyl
W każdej populacji znajdzie się procent idiotów, takie są prawa natury i właściwym wyjściem jest ignorować ich durnoty. To margines bez znaczenia, jakiegokolwiek znaczenia, czy to moralnego, czy to intelektualnego czy też politycznego. Dno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Popieram Pana z tym zdaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@kretynek

Jeżeli Straż Marszu zabiera transparent „kobiety przeciwko faszyzmowi” to znaczy, że to antyfaszystowskie hasło jest wbrew idei marszu.
Jednak nie przeszkadzało ani Straży Marszu, ani najwyższym czynnikom partyjno-państwowym aby maszerować pod sztandarami polskich i włoskich organizacji nazistowskich i faszystowskich.

Marsz z 11 listopada, który się odbył w Warszawie był marszem nazioli, którzy otrzymali od bolszewickich władz państwową oprawę, niezależnie od tego ilu Polaków wzięło w nim udział.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak btw:
Nocne dogadanie się Dudy z organizatorami Marszu Niepodległosci, było świetnym posunięciem taktycznym.
Obie strony na tym wyłącznie zyskały.
Wprawdzie sąd wycofał niekonstytucyjny zakaz Marszu, wprowadzony przez HGW, po którym bęcwał zaliczył orgazm, ale jestem przekonany, że bez interwencji najwyższych polskich władz, byłby niemożebny dym.
Duda, z jednej strony, przytulił się do Marszu. Właśnie takiej, spektakularnej demonstracji, na 100 lecie niepodległości, oczekiwali od władzy Polacy. Z drugiej... zapewnił swoją (i Morawieckiego) obecnością bezpieczeństwo Marszu. Wiedział (i organizatorzy Marszu też to wiedzieli), że naszczuta przez HGW psiarnia im nie podskoczy.
Psiarnia, mimo epidemii psiej grypy, spisała się wyjątkowo dobrze. Prewencyjne postraszyli narodowców, robiąc im nocne przeszukania mieszkań czy zatrzymując na 48. A z drugiej strony nie puścili przez granicę banderowców czy antify.
Ze spaleniem unijnej szmaty tylko ciała dali. Wyznaczyli 5kzł nagrody, za wskazanie sprawców, którą zgarną sami sprawcy, czyli MW.
Styknie spokojnie na grzywnę, za stwarzanie zagrożenia p-poż, bo nic innego im w świetle prawa nie grozi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

>Nocne dogadanie się Dudy z organizatorami Marszu Niepodległosci, było świetnym posunięciem taktycznym.

Dogadanie się dudy z naziolami polegało na tym, ze naziole pozwolili grupce bolszewików biec przed nimi.
Za grupką bolszewików miał być 500-metrowy odstęp, który mial umożliwić im szybką ewakuacje limuzynami.
W zamian za zgodę nazioli, których w 1934 zdelegalizował Piłsudski, na przebieżkę bolszewików, bolszewicki tzw. prezydent zobowiązał się się aby nadać wydarzeniu państwową rangę.

Zreszta bolszewicy, jak to bolszewicy, jak wlezą w coś, to już po dobroci nie wychodzą.
Po marszu już się naziole dowiedzieli, ze „Polacy chcą by ich marsz już zawsze organizowało państwo”.
Tak się właśnie kończy układanie z bolszewikami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ty się taki głupi urodziłeś, czy jest to nabyte (z czasem lub za pieniądze)?

PS: ale ktoś miał jazdę. Zaznaczył _wszystkie_ wpisy z tego wątku do moderacji :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Czy ty się taki głupi urodziłeś, czy jest to nabyte (z czasem lub za pieniądze)?"

Jak się człowiek urodzi szują to mu tak do końca życia zostaje. A jak się zmienia to najczęściej na gorsze. Skydiver jest tego świetnym przykładem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

"PS: ale ktoś miał jazdę. Zaznaczył _wszystkie_ wpisy z tego wątku do moderacji :D"

Mogła to być szuja. Jak mu układanie jedynie słusznej linii programowej nie idzie a ataki ad personam nie skutkują to szuka innych metod zakończenia dyskusji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

To są wszystko flupy z d*py te duskusje o faszystach w Warszawie. Jakby ktoś na serio tropił rzeczy niedopuszczalne, to by się Wrocławiem przejął. Tylko że słabo da się to wykorzystać propagandowo przez kogokolwiek. Co ten wariat tam wykrzykiwał? Prawie się popłakałem ze śmiechu. On ma taką śmieszną manierę, że ja siłą rzeczy patrzę na niego zawsze jak na krypto.. a whatever. Hahaha. Dzielny żołnierzyk

https://www.youtube.com/watch?v=thZ6ItOBNuc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

raven

Czy Ty naprawdę sądzisz, że jacyś poważni ludzie zajmują się tymi "faszystami" ?
To jest zajęcie dla takich półgłówków postkomunistycznych, których masz okazję codziennie obserwować tu na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odnotowuję tylko pewne mechanizmy powstawania dezinformacji. Grupa zakłamanych mediów w Polsce obecnie powołuje się na opinie zagraniczne i ekscytuje się nimi. Tylko że te zagraniczne opinie powstają na podstawie doniesień korespondentów tych zakłamanych mediów z Polski. Rysuje się przez to obraz szczeniaka goniącego własny ogon.
Są też nieporozumienia. Tu na przykład mamy Jaoka, który przebral się za antifę i zamówił antyfaszystowską flagę. Potem poszedł do czarnego sektora, czyli grupki ultrasów z marszu i dla jaj im tę flagę podsunął. Oni tę fejkową chorągiewkę spalili, a TVN z pełną powagą przedstawiło to jako palenie symboli ludzi o innych poglądach.

https://www.youtube.com/watch?v=oJ3sHmWHwSo

PS. Temat samej flagi antify nadaje się na osobny referat. Może kiedyś napiszę. Bo to jest czerwony komunizm schowany za czarnym anarchizmem. Zbadałem to i wiem już że kiedyś było odwrotnie i czerwone było na wierzchu. Geneza antify jest zatem komunistyczna. Zaś komunizm od nazizmu różnił się przede wszystkim sposobami utylizacji ciał zamordowanych ludzi. W Rosji było więcej miejsca po prostu, a naziści musieli kombinować nad piecami. Zresztą firmy od tych pieców istnieją do dziś i mają się dobrze. Robią piece dla piekarni, hut itp. A właściwie to osobnego referatu nei będzie bo syntetycznie już napiałem, co było do napisania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

raven

Te totalitarne metody znane są już od kilkudziesięciu lat, więc choć trzeba o nich pamiętać, to z drugiej strony, trzeba iść dalej i tworzyć lub odnawiać własne narracje, zamiast skupiać się na tych kłamstwach i tracić w ten sposób cenny czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co się z TVNem wyrabia ? Nie mam go w pakiecie, więc muszę polegać na opinii innych osób. W sobote podobno retrasmitowali Koncert dla Niepodległej z Narodowego. A wczoraj zachwycali się Marszem:

https://www.salon24.pl/u/rosemann/910326,bol

Skoro tak mówi Rosemann, to muszę mu wierzyć. Czyli jednak nokaut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale są też media, które tworzą alternatywny obraz Marszu:

http://niezalezna.pl/245239-dwa-zdjecia-dwa-swiaty-rzecznik-policji-pokazal-kadr-z-monitoringu-i-fotke-z-quotwyborczejquot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

łowco: dotąd od kretynów, starych meneli, nowych ruskich okraszali cię inni forumowicze. Bądź łaskaw nie dorzucać paliwa do tego kotła. Mam na końcu palców przy klawiaturze by użyć mniej eufemistycznych jak dotąd określeń. Sadyl : napuść sobie do wanny wody i zrób sobie jaccuzi zamiast pisać bzdury. Tylko nie używaj otwartego ognia ! Stać cię w końcu na jakiś luksus.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przelaczal TVP Invo i Tv Trwam. Czy trzeba cos wiecej zeby poznac prymitywa???
Bbbbuuuuuaaaahhhhhaaaass
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Za ten wielki peleton odpowiadali Bosak, Winnicki, Bąkiewicz i inni narodowcy. Sam do końca nie rozumiem, jak im się to udaje.

A można było w Warszawie iść w innym miejscu ?
Tu raczej mamy do czynienia z syndromem pochodu pierwszomajowego.
Z braku innych alternatyw z faktu udziału zwykłych ludzi w marszu nie wynika nic.
Podobnie jak nie można wysnuć wniosku, ze w Pierwszej Peerel wszyscy to popierający Partie komuniści, bo szli w pochodach.
Ci sami ludzie chodzili na pochód z Marksem, procesje z biskupem i wczorajszy marsz z naziolami.

Zupełnie inna kwestią jest cena jaką Polacy zapłacili.
Bolszewicki rząd udawał, ze ma klapki na oczach i nie widzi nazioli i faszystowskich symboli, w imię walki z którymi ginęli Ci, którym świętowaną niepodległość zawdzięczamy.

Przyjęto zasadę „zgadzamy się na wszystko”, nawet na państwową oprawę nazistowskich symboli, byleby przodem szli bolszewicy.
Bolszewicy pognali wiec przodem, za nimi truchtem Gazeta Polska, otoczyli się kordonem znanym z miesięcznic, wsiedli w limuzyny i odjechali. Ot i cały układ. My pozwolimy naziolom maszerować pod faszystowskimi sztandarami pod warunkiem, ze puścicie naszą bolszewicką drużynę przodem, która przeleci i odjedzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

"...przełączając kanały a to na TVPInfo a to na TVTrwam…"

Dobór programów jest wprost proporcjonalny do odniesionych życiowych sukcesów i poziomu intelektualnego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Dobór programów jest wprost proporcjonalny do odniesionych życiowych sukcesów i poziomu intelektualnego."

Gdyby faktycznie istniała taka korelacja pozostałoby ci oglądanie tvp abc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Administracjo, to chyba jest wątek na Polityke !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy Wiewióra zarzuciła ci, w szybko zniknietym (i słusznie) wątku, że płodzisz swe potworki na HP zamiast na politycznym śmietniku, odparłeś, że to kwestia społeczna a nie polityczna.
Bądź zatem, bęcwale, konsekwentny. Niniejszy wątek jest rzeczywiscie społeczny. Bęcwały, twojego pokroju, robią z niego politykę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polityka okazuje się tak banalnie prosta, ze aż nudna. Czy to możliwe, że:
Angela wypierdziela =====> Tusek chce wracać do Polski ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Angela przebąkuje w swych ostatnich paroksyzmach o armii unijnej.
Spektakularny sukces w Polsce mógłby podreperować jej wewnętrzne notowania. Ale go nie było.
Widać zresztą po Forum: zaprzańce się miotają jak w amoku. Nie wiedzą, co dalej. Przyzwyczaili się do jurgieltu a nowa władza może przeanalizować (bez)skuteczność wydatków BND i je obciąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Był jeszcze u Macrona badać grunt. Ale niewiele ugrał. Przyjechał tutaj, zagrał ostro bełkocząc coś o bolszewikach. Następnego dnia spuścił z tonu, bo ludzie raczej chcieli świętować, a nie się naparzać. Odwiedził Millera, pogadał z Lisem i nie podał ręki Schetynie. To jest mściwy i bezwzględny gracz. Lemingi pójdą raczej za nim niż za Schetyną. Projekt generała Czempińskiego zwany Platforma może zatem zostać wygaszony. Tylko że Schetyna to jest układ wrocławski, czyli mafia dość przebiegła. Bez walki się nie podda. Tyle że ani charyzmy nie ma ani wyglądu. Nie stawiałbym na niego.

Jo, teraz to już 100% polityki:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Pisowska ferma trolli probuje hodować tematy zastępcze wobec Sycylii Północy, czyli propozycji wymuszenia 40 mln łapówki dla bolszewickich notabli za państwowa ochronę prywatnego banku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Pisowska ferma trolli

W tym wątku, jedynym zwolennikiem PiS jest ZJ.
Zatem możesz przekazac oficerowi prowadzącemu: "Znowu w życiu mi nie wyszło.. '
Przyjmie to ze zrozumieniem. Jemu też nie wychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Trzeba chyba lowce powiadomić o KNF ie. Trwam i tv PiS nic o tym przekrecie raczej nie poinformuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl, czy jak sobie kupiś flaszkę z zapitką za 24,70 zł to już masz jakieś poglądy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Trwam i tv PiS nic o tym przekrecie raczej nie poinformuje

TVP poinformowała o pisowskiej największej aferze łapówkarskiej ostatnich 30 lat na czwartym miejscu.
Bolszewicy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, wiec na razie stosują narracje „to nie moja ręka”.
Obiadek Sikorskiego za tysiąc złotych przy tej monstrualnej łapówce pisowskiego szefa KNF to jakaś totalna amatorka.

Bolszewicy wiedzą, ze wybuchł wielki wulkan gooowna który oblepiał cały PiS.
Przyjęli na razie taktykę „ Polacy nic się nie stało”

Polacy czekają na komisje śledcza ws. nieprawidłowości w funkcjonowaniu Nadzoru Finansowego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

> W tym wątku, jedynym zwolennikiem PiS jest ZJ.
To jakby tak wyjaśnił mnie głupiemu, bo robię sobie różne analizy dal własnych potrzeb.
Prezydent Duda na początku listopada ogłosił, że planuje przystąpić do Marszu Niepodległości. Potem Beata Mazurek poinformowała, że i rząd i prezydent nie wezmą w tym udziału, bo zażądano od nich by szli w dalszym szeregu, za Winnickim, Bąkiewiczem i Bosakiem. Tego samego dnia (zdaje się 2.11) Winnicki oskarża Mazurek o kłamstwo i brzmi bardzo wiarygodnie. Przypomina, że na czele zawsze idzie husaria i rekonstruktorzy, ale jeśli Duda i Morawiecki chcą się wepchnąć to nie ma problemu i on ponawia zaproszenie.
Na ten moment nie wiadomo nic o udziale prezydenta w marszu. Potem jest decyzja HGW i narada u Dudy, gdzie zapada decyzja: rząd i prezydent przejmują marsz. 8 listopada prezydent i premier ogłaszają, że jednak nic nie przejmują ale idą razem z narodowcami. I teraz jest najciekawsze.
Wieczorem pojawia się ten spot reklamujący Marsz Biało-Czerwony. Pada w tym spocie właśnie taka nazwa - Biało-Czerwony Marsz.

https://youtu.be/TCXre7bFBL8

Spot nagrany wyraźnie dużo wcześniej. Jest kombatant ściągnięty, są dzieci, są zielone liście na drzewach. No więc jak to tak? Duda, który aż do 8 listopada nie wiedział, z kim idzie, jak idzie, pod jaką nazwą idzie i czy w ogóle idzie miał już gotowy spot? Tak, da się to wyjaśnić. Mogil planować swoja imprezę dużo wcześniej. Bardzo jest jednak dziwne, że spot nie ukazał się dużo wcześniej tylko pod koniec całej operacji. I dziwne, że na nazwę Marsz Biało-Czerwony nie moge natrafić w żadnym artykule sprzed 8 listopada. Śmierdzi mi o zatem cały czas ustawką z udziałem i rządu i pałacu prezydenckiego i warszawskiego ratusza.
A ludzie nadal się ekscytują i oblegają swoje barykady.
Wydaje mi się, że w tej układance nie ma miejsca dla Ruchu Narodowego. I tu spiskowcy, czyli władze mają problem, bo sukces RN należy uznać za zabawny efekt uboczny. Taki wypadek przy pracy. Prawdziwe sprzężenie zwrotne.

No to nie mam wyjścia, choć do chłopaków z RN bardzo mi daleko.

Uwolnić Basię Poleszuk!

https://www.youtube.com/watch?v=07agoJBlvmw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

raven

Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem bieżączki politycznej i zaglądania politykom do kuchni. Wybrałem i wystarczy, to ich robota, nie będę się wdawał w głupawe śledzienie każdego ich kroku, bo to paranoja. Co innego analiza procesów społeczno-politycznych. To jest znacznie ciekawsze i sensowniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko że w ramach tej kuchni każda władza ma swoich osobistych więźniów politycznych. Za PiSu jest lajcik, więc dysonans poznawczy możesz mieć nieznaczny. To jest Basia Poleszuk i kosmita Mateusz Piskorski, co w ogóle siedzi bez wyroku i nie mogę nawet ustalić pod jakimi zarzutami. Dawniej to się dopiero ciekawe rzeczy działy. Dochnal siedział bez wyroku kilka lat ( a może jeszcze siedzi?). Był Sumliński, był ten chłopak z Legii, jak mu tam? Pastuch?

Edit. Staruch....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

@ łowca : "Co innego analiza procesów społeczno-politycznych. To jest znacznie ciekawsze i sensowniejsze. "
Właśnie, ciekawi jesteśmy kontekstu społecznego tej afery KNF. Rozwiń ten wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak już powiedziałem - ja się teraz bieżączką polityczną zajmować nie muszę, bo teraz są w miarę sprawne służby państwowe, które już się tym zajęły. Na tym polega demokratyczne państwo, że jest w nim podział ról i to służby tropią złodzieja, a nie złodziej tropi służby jak było za postkomuny, gdy złodzieje skazywali urzędników CBA na więzienie. Teraz jest właściwy porządek rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Teraz jest właściwy porządek rzeczy"
I jedynie słuszny, no nie?

Za rok komuna upadnie po raz drugi!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem bieżączki politycznej i zaglądania politykom do kuchni.

Jestem przeciwnikiem zaglądania politykom do kuchni, ale tylko pod warunkiem ze nie są z Pisu i nie żądają 40 mln łapówki.
Spodziewałem się, ze partyjna propaganda jest bardziej wyrafinowana.
Ratlerek powtarza oficjalny przekaz partyjny, czyli „to nie nasza reka”
Potwierdza się, ze partyjni propagandziści pisowskiej drugiej peerel to mentalni spadkobiercy bolszewików sprzed 89.
Zrucili faceta z wozu, krzycząc ze „ten złodziej to nie od nas”.
Ciekawe tylko po co Morawiecki wczoraj w nocy zrobił zebranie służb, a wskazany przez dude Pan Sokal pospiesznie spotykał się w Pałacu.

Wczorajszy wybuch wulkanu gooowna oblepil wczoraj dokładnie cała partie PiS, bo ujawnił mechanizmy tam panujące. Wymuszenia i haracze, które bolszewicy wprowadzili w Polsce jako zasadę są charakterystyczne dla sycylijskiej mafii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postkomuna w desperacji - już dawno pani Środa ogłoszała zejście do podziemia.
Założą własne podziemne pisma i tajne radiostacje ? Już im Lisweek i TVN nie wystarczą ?
Własny aparat sądowniczy w postaci sędziego Tulei czy Gersdorf lub Żurka mają.
A co z własnymi siłami zbrojnymi i własną policją ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ratlerek, strach cię obleciał.
Co mądrzejsi wiedzieli, gdzie jest Sycylia.
Od wczoraj już nikt nie ma wątpliwości czemu nie placicie policjantom i niepełnosprawnym.

40 mln łapówki.

Jak to było ???? One im się należały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W desperacji, postkomuna zawsze znajdzie okazję żeby sobie w stopę strzelić:

http://niezalezna.pl/245541-tomasz-lis-wysmiany-na-twitterze-naczelny-newsweeka-w-koncu-wytropil-afere-i-zaczelo-sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PiS mianował do KNF swoich uczestników procederu łapówkarskiego, którzy zażyczyli sobie 40 mln haraczu za ochronę banku.

Dziś popłoch, bo sprawa się rypla. „To nie nasz złodziej” to wszystko co maxie Polakom do powiedzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strasznie mi się podoba jak komuna trzęsie gaciami po wpie…...lu niedawnym na Pomorzu. Teraz się boją, że za rok komuna drugi raz upadnie.
I nie wystarczy Radio Maryja, TV Trwam, moherowe babcie, TV rezim i własne sądy i sędziowie.

Co wtedy zrobią takie stare pudła jak internetowy sfrustrowany leśny dziadek?
:-)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzecz fatalna -policja i służby łapią przestępców. Za postkomuny obowiązywały inne strategie:

1. nic nie mówić o aferze.
2. jak się nie da zamilczeć, to mówić, że to nieuniknione koszty wolnego rynku
3. pozwalniać odpowiedzialnych ze stanowisk, ale trąbić, że tylko odpowiedzialność polityczna wchodzi w grę, bo niejasne procedury, luki w prawie itede.
4. sprawę rozmydlić między Sejmem, prokuraturą, oczywiscie niezależną i życzliwymi sądami

Stąd tak wysokie poparcie dla postkomuny w więżieniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawiodłem się na łowcy, zawiodłem. Liczyłem na rzeczową analizę. Tymczasem jak zwykle. Nie przyszedł jeszcze bieżący przekaz dnia z Nowogrodzkiej dla lokalnych agitatorów. Salon 24 aż huczy od afery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spodziewałeś się czegoś innego ?
To przecież człowiek zrujnowany psychicznie wymagający opieki.
Podobnie jak pacjenci szpitala na Srebrzysku, którzy głosowali na Plazynskiego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby tak poważnie potraktować tytuł tego tematu ? Wyjdzie na to że do łowcy wreszcie dotarła prawda o naszym stosunku do jego idoli " zwycięskiej drużyny ".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"prawda o naszym stosunku do jego idoli " zwycięskiej drużyny ".

Zabka wysuwa łapkę gdy konie kują.
Prawda o waszym stosunku jest znana i nie podlegająca weryfikcji.
Przede wszystkim ten stosunek jest nieistotny, bo jaki wpływ może mieć żaba na rzeczywistość ? Może jedynie służyć jako dokumentacja paranoi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A oto jeszcze jedno spojrzenie na Marsz. Nie można odmówić mu słuszności: Chyba dokladnie wyraża postawy uczestników Marszu.

http://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/bialo-czerwony-marsz-niepodleglosci-dla-ciebie-polsko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś ty się uczepił tego marszu jak rzep psiego ogona ? To był marsz dla Polski, nie dla PISu . Nawet Prezydent i premier Screw Face tak o tym mówią. Natomiast jaki stosunek narodu dla idiotów i złodziei z PISu ma naród, pokazały to najlepiej wyniki wyborów w miastach. Jak myślisz, dlaczego jesteś tak atakowany na tym forum przez gromadę swoich "fanów" ? Zastanów się ? Bo masz ładny styl, bo ciekawie piszesz, bo szanujesz innych, bo potrafisz przyznać komuś rację ? No, zastanów się …...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znowu głuptakom umyka kolejny fakt - oto ludzie w mieście wyraźnie podzielili się na ludzi przyzwoitych i nieprzyzwoitych i nic tego podziału nie zamaże. Lemingi, tak jak poprzednio, staną przed tym samym dylematem, jak w przypadku poparcia dla Komorowskiego - czy popierać złodziei i łowców frajerów i popaść w obciach, czy od obciachu uciec? Morale lemingów i buractwa proste jest, więc nie ulega wątpliwości, że będą uciekać przed obciachem. I filister znowu sam zostanie na placu boju, z opuszczonymi gatkami. To tylko kwestia czasu, proszę wygooglować "sojusz filistra z buractwem", tam jest opis algorytmu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ratlerek, twoja perspektywa nie sięga powyżej kostek, które możesz obszczekać.
Trudno nawet oczekiwać od ciebie więcej, po prostu twój horyzont jest zawieszony bardzo nisko.
Na tym poziomie szczekasz i obsikujesz nogawki.
Szanujemy to, ze jesteś szczęśliwy w swoim świecie, ale chyba biegasz w miejscu jak chomik w kołowrotku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przemówienie Macarona vs obchody 100-lecie odzyskania niepodłegości przez Polskę

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=DtXXKovulOk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

i to.... Antifa vs marsz niepodległości oczami Anglika..

https://www.youtube.com/watch?v=hDL6d6rz11Q

Pozamiatane .... Sky, jaq ... dam wam na bilet do Francji ,Szwecji lub Niemiec jeśli obiecacie że już nie wrócicie spowrotem.... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowca, co zrobisz jak komuna upadnie?
Pamietaj, wtedy nadejdzie czas srogich rozliczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> jeśli obiecacie że już nie wrócicie spowrotem

Najpierw naucz się pisać poprawnie po polsku.
Zapamiętaj gnojku, że nie masz prawa żadnemu Polakowi wskazywać palcem kierunku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież od razu widać, że łowca, pijaczyna, d**il wdr i jakiś jeszcze głupek to jest jeden i ten sam zakompleksiony facecik, który tyra na 3 etatach, a potem wraca do kawalerki, w której mieszkają w 5 osób, siada do kompa i mu się wtedy ulewa.
Żal 4 litery ściska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wdr
@Skydiver
gn...ków to sobie wśród rodziny poszukaj mały wypie..dku , a Polakiem to się nie nazywaj, bo to że stałeś koło Polaka , to Polakiem cię nie czyni !

wdr
@Prawda
lol - ty musisz mieć żenujące życie...

jaq
@wdr
A kim Ty jesteś wdr by komuś nadawać i odbierać miano Polska ?

wdr
@jaq
Kimś kto się tego nie wstydzi , kimś kto nie musi za miskę ryżu sprzedawać tej dumy,
kimś kto nie musi zniżać się do poziomu porównywania statusu materialnego, samemu pisząc od siódmej rano z roboty (Stoczni Remontowej), kimś kim chciałbyś być (i twoja trzódka), ale wam daleko... ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widzę że cenzura na całego na forum i obrażać można tylko w jedną stronę ! Brawo Trójmiasto.de !

ale kontynuujmy wkleję wycięty fragment , jak administracji minie ból d...

@skydiver
"...mnie jako Polakowi..." - no bez jaj ! do tego trzeba mieć honor, tożsamość i dumę , a nie ściśnięte jaja w rurkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

@wdr
Jesteś Polakiem i mnie, jako Polakowi wstyd jest za ciebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...mnie jako Polakowi..." - no bez jaj ! do tego trzeba mieć honor, tożsamość i dumę , a nie ściśnięte jaja w rurkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nizina społeczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedział gość , którego metodyka rozmowy jest na poziomie przedszkolaka z patologicznej rodziny potrafiącego jedynie obrażać , w zanadrzu mając błędne przekonanie że jest kimś lepszym bo ma wiaderko i łopatkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chciałbys zabłysnąć chłopcze, ale to ci się tylko wśród koleżków z meliny może udać. Dla takich jak ty jest to forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spowrotem = cofać do tyłu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ Spowrotem vel wdr : tak jak już napisałem do Crossa, pokaż mój wpis w którym porownywalem swój status materialny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ spowrotem wdr : w tej Stoczni Remontowa już przed tobą zatrudniał mnie Sadyl. Tylko coś mu nie grało, bo musiał bym w niej mieszkać albo cieciowac lub być jej właścicielem. Fałszywy trop dumny spowrotem Polaku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Tylko coś mu nie grało, bo musiał bym w niej mieszkać albo cieciowac lub być jej właścicielem.

Jeśli ktoś pisze z IP Stoczni Remontowej, to jest to jedyny logiczny wniosek. Pracownicy produkcyjni nie mają czasu na siedzenie w Necie.
Z całym dla nich szacunkiem. Bo ja, mimo swych rozlicznych umiejętności, spawać nie umiem i (mimo licznych prób) już się chyba nie nauczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

@ Sadyl :stawiam karton Walkera każdemu kto udowodni że mój IP należy do Stoczni Remontowej, a ja tam pracuję , mieszkam, bywam itp. Jednak gdy ten ktoś się pomylił, to równą nagrodę przekazuje dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twój aktualny jest z UPC. Ale jestem prawie pewien, że kiedyś mignąłeś mi z IP Stoczni Remontowej.
Ale dopuszczam również myśl, że się pomyliłem i woder ma rację. Możliwe, że to g.. prawda albo ktoś inny z waszej trzody pisze z tego IP. Jesteście jak bracia syjamscy, zatem taka pomyłka jak najbardziej wchodzi w rachubę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

znaczy się ty (jaq) i prawda to ta sama papuga - dziękuję za przyznanie się w końcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jaka radość ;D skydiver znalazł błąd teraz cała trzódka będzie się przez tydzień tym faktem podniecać jak stado ptaków Do-Do

o jejku zrobił błąd, bo w słowniku poprawnej polszczyzny jest inaczej - nie chciej abym przytoczył kilka przykładów twojego krasomówstwa. ;D

LoL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mi się najbardziej podoba jak cała trzoda plebsu, czyli tak naprawdę jeden srfustrowany gość zaczyna ujadać jak 12 h go gnoili szefowie w jego 3 pracach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda - grzebanie palcem w nosie wychodzi tobie znacznie lepiej od konwersacji na forum więc może poprzestań na tym ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Konwersacja z plebsem ma dla mnie taki sam sens jak wyjazd na wakcje z rodziną pod namiot.
Jesteś kmiotem i taki pozostaniesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

... a ty wyłącz kamerę w laptopie. fuj.. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

żal mi ciebie chłopcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...taki jest właśnie poziom konwersacji z tobą. EOT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

musisz być strasznie nieszczęśliwy skoro swoją żółć tutaj wylewasz biedaku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzę że uczysz się na pamięć sloganów wcześniej zasłyszanych w swoją stronę... można i tak... rozwijasz się ... Brawo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

te slogany są do ciebie i twoich kompanów.
twoje teksty są na poziomie 15-latka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mimo twoich preferencji do poziomu przedszkolaka zrównać się już nie potrafię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

boli jak jedziesz autobusem i patrzysz na auta za 100, 200, 300 tys, no nie? oj boli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale ty głupi jesteś... naprawdę musisz cienko piszczeć skoro kasa tak tobie imponuje .... taka "męska prostytutka" .... Prawda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

@g..prawda:

1. Nie wiem, kogo masz na myśli, pisząc "jeden sfrustrowany gość". Wszyscy, poza waszą trzódką to konkretni ludzie. Część z nich znam z gęby czy peselu. Część (jak np. wodera czy zetjota) nie. Ale nikt normalny nie wpadłby na to, że ZJ i woder to ta sama osoba Do tego potrzeba intelektu na miarę ameby.
2. Nie czytałem na Forum, aby ktokolwiek skarżył się, że szef go gnoi w 12-godzinnej pracy. Możesz wskazać konkretny wpis, bo może przegapiłem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

smród frustrata wyczuje wszędzie.

Powiedz mi jaki jest sens wpisów codziennych, że postkomuna coś zrobiła, bo tak podało Radio Maryja lub TV Trwam? Jaki sens mają te i podobne wpisy codziennie, kilka razy dziennie?
To jest sposób działania biednego, przegranego chłopa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Jaki sens mają te i podobne wpisy codziennie, kilka razy dziennie?
To jest sposób działania biednego, przegranego chłopa.

Wyjątkowo się z tobą zgodzę...

Vide...

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ważna wiadomość dla Crossa, wdr i Sadyla : od nowego roku nie będzie można odliczać od kosztów rat leasingu i rozliczać VAT od paliwa dla samochodów osobowych o wartości powyżej 150 000 zł. http://moto.pl/MotoPL/7,160672,24129105,jesli-leasing-to-teraz-od-nowego-roku-nowe-przepisy.html?utm_source=gazeta&utm_medium=opening&utm_campaign=gorastrony#s=BoxSpImg3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

robi wrażenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=DtXXKovulOk

robi wrażenie... ?! ale jak się odnieść merytorycznie gdy nie zna się angielskiego ..... co nie jaq ? czekasz aż skydiver przyniesie tobie tłumaczenie ;D odezwij się jak dotrze ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To może porównamy tę listę z podobną tylko autorstwa starego komucha? Wtedy wyjdzie prawdziwa sytuacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

robi wrażenie odnosi się do ostatniego wpisu Sadyla. Skąd ci przyszła myśl o moich brakach w znajomości języków ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@g..prawda:

Lista nie jest w żaden sposób selektywna. To prosty zrzut ekranu z działu "polityka"
Każdy może se to zweryfikować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Faktem jest, że w jakimś stopniu (niechcący) do takiego a nie innego kształtu listy się przyczyniłem. Robiłem to, co zapowiadała Wiewióra po wyjątkowo (nawet jak na niego) idiotycznym wpisie bęcwała, który został szybko przez moderację zniknięty. Czyli wywalałem polityczne wpisy z HP na polityczny śmietnik. Oczywiście za pośrednictwem administracji Forum.
Gwoli sprawiedliwości.. wpisy zetjota też wywalałem. Nieporównanie rzadziej. bo znacząco rzadziej się do tego nadawały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

@jaq

no "łacinę" opanowałeś biegle, ale merytorycznej odpowiedzi na jeden bądź drugi film nie widzę , ale czego się spodziewać , jak argumentów brak ,a głównodowodzący też nic wymyślić nie może , manipulacja znów nie wyszła jedynie squirrelka dała się nabrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sadyl, dobrze wiesz, że jeśli staruch by nie zaczynał to byłby spokój. Tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>jedynie squirrelka dała się nabrać.

Na co squirrelka się nabrała ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> jedynie squirrelka dała się nabrać

Też tak kiedyś myślałem. Lewaczka, która jeszcze nie przejrzała na oczy i daje się nabierać na pierdy trzody.
Potem łuski mi opadły i wcześniejszy (mimo skrajnie różnych poglądów) szacunek zniknął bez śladu.
Od trzody różni ją jedynie forma przekazu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czyli od łowcy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Squirrel-lka? W porządku bardzo moim zdaniem. Przestałem na politykę wchodzić więc nie wiem, o co kaman. Różne można mieć poglądy tylko co to zmienia skoro nie jesteśmy ministrami ani nawet radnymi dzielnicy? No wiem, głosujemy w wyborach, ale nie chce mi się wyjaśniać, czemu uważam, że wybory są mocno przereklamowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

na marsz faszystów w w-wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale jaja, ale jaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak Państwo mogą sami zauważyć, dyskusja zakończyła się wielką awanturką. Co było do przewidzenia zważywszy, że jeżeli przyjmie się na początku fałszywe założeia, to na ścieżce pojawiać się będą tylko zwidy i omamy.

Jak stwierdzają psychologowie badający procesy rozumowania i powiązania czynników emocjonalnych z czynnikami poznawczymi, większość działań ludzkich koncentruje się wokół kwestii kształtowania swojej reputacji i wizerunku w środowisku społecznym. Czyli są to działania o charakterze politycznym. Wszystko to co wykracza poza osobiste kwestie danej jednostki ma charakter polityczny, który można rozumieć węziej lub szerzej, ale nie zmienia to natury tych zachowań.

I na tym właśnie polega fałszywość przyjętych założeń - rzeczywistość społeczna jest niepodzielna i próby majsterkowania przy niej i obrzezywania muszą się tak właśnie skończyć. Zaprzeczanie rzeczywistości prowadzi w końcu do nabicia sobie guza. Naginanie logiki nic nie daje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepiej widza i oceniaja rzeczywistosc komunisci i faszysci, ktorym to tak stary nikt kibicuje. Jedna sluszna prawda.
Zalosne ze sa w tym kraju tacy starcy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Człowiek czynu zawsze wygląda niestosownie między gadułami.
George Bernard Shaw

Łowca, to do ciebie - internetowej c*oty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

do tej c*otki i patałacha to nie dotrze, to jest syndrom kaczafiego.....wszystko zniosę byle jego!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w ogóle nie oglądam mediów przez takie sytuacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

do góry