Widok

Narty dla początkujących- gdzie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy możecie podpowiedzieć, gdzie mamy jechać po raz pierwszy na narty - chodzi o naukę dla 10-latka i osób dorosłych?
Najlepiej, żeby dało się dojechać pociągiem.
A może w okolicy Trójmiasta dalibyśmy radę? Mam na myśli to, żeby nie były zbyt strome stoki na początek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajny stok w Trzepowie, jest i łagodna "ośla łączka" i większe nachylenie dla bardziej zaawansowanych. Samochodem około 40 minut z Gdańska, pociągiem chyba nie ale jeździ też pks i chyba jakiś autobus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jedźcie do wieżycy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z doświadczenia polecam Przywidz, Trzeptowo jest bardziej płaskie, a to wcale nie jest atut, Wieżyca z kolei bardziej stroma, natomiast dużo krótszy zjazd więc na wyciągi można wydać majątek. Najkorzystniej jakość/cena do nauki w mojej opinii Przywidz. Ale nie wiem, jak z dojazdem pociągiem. Ten ne pewno jest do Wieżycy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://actifdesign.pl/index.php/2022/06/07/nauka-jazdy-na-nartach/ na początek super miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry