Widok

Natalia Szerszeń - wernisaż prac malarskich

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarskiej Natalii Szerszeń.[/lead]Natalia jest studentką II roku na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W twórczości inspiruje się przede wszystkim kinematografią, dziełami wielkich reżyserów. Podejmuje tematy osobiste i wskazuje na problemy, które tkwią w świadomości współczesnego społeczeństwa.Podczas wystawy zostaną zaprezentowane wybrane ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękna wystawa

Byłem pod ogromnym wrażeniem talentu artystki i wspaniałego klimatu tego miejsca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowity wernisaż

Super atmosfera i przepiękne prace!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia

Moja opinia jest dobra
Gwiazdki 5/5
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super wystawa

Obrazy świetnie współgrały z klimatem samego miejsca oraz muzyka, bardzo mi sie podobało
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wernisaż

Wystawa bardzo interesująca. Miejsce ładnie wspołgrało z pracami. Mam nadzieję że będzie więcej takich wydarzeń gdzie właściciele lokalu współpracują z młodymi artystami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polok

Wystawa inspirująca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowity klimat

Niesamowity klimat wystawy. Piękne i ciekawe prace o interesującej tematyce. Pyszne ciasto marchewkowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne miejsce i wernisaż!

Wernisaż z bardzo ciekawymi pracami pokazujące młode malarstwo w bardzo przyjemnym miejscu. Świetne prace i atmosfera!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyśmienicie!

Cudowny wernisaż, prace są warte obejrzenia, a tym bardziej kupienia! Obrazy niesamowicie dopasowały się do klimatu miejsca, tak, jakby zawsze tam były. Wpsaniała muzyka, sympatyczni właściciele, mega obrazy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspaniała atmosfera, cudowna wystawa i zachwycająca Artystka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowita wystawa

Fantastyczne prace, które świetnie współgrały z klimatem miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna wystawa, wspaniałe miejsce i ludzie. Przestrzeń z wyjątkowym klimatem, mam nadzieję że na stałe wpisze się na mapę Gdańska jako miejsce wystaw, wyjątkowych spotkań i wydarzeń kulturalnych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cool

Bardzo ciekawa wystawa w klimatycznym miejscu.
Pyszne ciasto marchewkowe, dobre wino, piękna i inspirująca autorka prac i przemili właściciele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowite prace

Wernisaż był cudowny, ciasto przepyszne, a muzyka idealnie oddawała klimat prac. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przemiła atmosfera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry