Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gratulacje wątek zamknięty Gratulacje za zajęcie drugiego miejsca na dietetyka roku 2017 w polsce
~Iwona S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Polecam wątek zamknięty Naprawde rewelacyjne podejscie do metod zywieniowych. Dodatkowo jest to...
~Martyna Regulska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Super wątek zamknięty Jestem zadowolona i szczęśliwa
~Marzena Stankiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

dziekuje wątek zamknięty dziękuje pani Maju zasłużona ocena na 6 mam nadzieje że jeszcze się spotkamy...
~justynaperk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

polecam wątek zamknięty z czystym sumieniem polecam
~gawina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

super! wątek zamknięty najlepsza dietetyczka. zycze powodzenia w plebiscycie na dietetyka roku 2017....
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Jestem zadowolona!! wątek zamknięty Nikt pewnie nie może być bardziej zadowolony niż ja :) udało się mimo wielu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam Pania Maje!!! :) Jestem bardzoooooooooooooooooooooooooooo zadowolonyyyy
~Robson
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Wspaniale :) wątek zamknięty Pani Majeczko, dzię-ku-ję!!! Na prawdę bardzo polecam, byłam już u 4...
~Magda G.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Pani Maja Lewandowska umie z diety zrobić kulinarną wycieczkę po nieznanych a...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Pania Maję. Pełen prodesjonalizm i duża wiedza....
~Małgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Szczupla :) wątek zamknięty W końcu jestem szczupła dzięki diecie i ćwiczeniom. Bardzo fajne diety a...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Super wątek zamknięty jestem zadowolony że nie mam juz wielkiego brzucha ;) Polecam tylko panią...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Polecam z czystym sumieniem.!! wątek zamknięty Dzięki pani Mai żyję na nowo!Odzyskałam swoją siłę,na nowo uwierzyłam w swoje...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

No jak nie polecam jak polecam:) wątek zamknięty Obie Panie gorąco pozdrawiam i polecam każdemu kto chce schudnąć ale nie wie...
~piotrek.78
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Super wątek zamknięty Gorąco polecam usługi pani Majki, wyprowadziła mnie z ciężkiej otyłości...
~Marta M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

polecam :) wątek zamknięty bardzo profesjonalne podejście obu Pań, przy okazji miłych rozmów o jedzeniu...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Pełna Satysfakcja =) wątek zamknięty Dzięki profesjonalnej pomocy pani Mai udało mi się pokonać długą drogę do...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Wspaniale! wątek zamknięty Pani Maja, wyjątkowo wykształcona dietetyk pomaga zrzucić wagę każdemu, kto...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

monila wątek zamknięty Schudłam 13kg w 5 miesięcy czuje się dobrze i wspaniałe wyglądam czego tu...
~monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry