Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BARDZO GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Wczoraj skończyłam kurację u Pani Mai :) Straciłam 14 kilogramów i czuję się...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Początkowo miałam wątpliwości czy w ogóle skorzystać z usług sieciówki ale...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony .pozdrawiam
~Mateusz S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

polecam wątek zamknięty Za namową koleżanki trafiłam do pani Mai i od tego czasu jestem jej...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

godne polecenia wątek zamknięty Warto skorzystac z bezplatnej konsultacji i ewentualnie zaczac dalsza...
~domino
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolona:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wspolpracy, minal zaledwie miesiac a ja juz mam za...
~Anetta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Zadowolona:) wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam usługi u pani Mai:) Żałuję że nie zaczęłam wcześniej,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

pozytywnie wątek zamknięty Naturhouse jest super ale musze przyznać ze ten na morenie jest najładniejszy .
~stara klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Z polecenia wątek zamknięty Do dietetyk na Morenie trafilem z polecenia na siłowni i jestem super...
~arturo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z dietetyka. Znajomi sa w szoku jak sie zmienilam :)))
~Marika30
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Szczęśliwa :) wątek zamknięty Dzięki kuracji w Naturhouse i Pani Mai jestem o 16 kg lżejsza :) Dziękuję i...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

POLECAM! wątek zamknięty Polecam gorąco, miła obsługa i pełna profeska:)
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

profesjonalizm wątek zamknięty podejście profesjonalne, indywidualne do klienta, bardzo mila obsługa, wizyty...
~bs
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Moge szczerze polecic wątek zamknięty Chodze tam już drugi miesiąc i już 10 kg z głowy.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

POLECAM wątek zamknięty Super sprawa, fajnie sie współpracuje, najwazniejsze ze chudnę
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Jestem jeszcze w trakcie kuracji, do końca wciąż daleko, ale już dużo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Polecam! wątek zamknięty Chodzę do pani Mai już od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona, moje...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Zaczyna się dobrze ! ;) wątek zamknięty To dopiero trzeci tydzień z panią Mają, a już mam 5 kilo z głowy;) Jakbym...
~Monika B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

rewelacja! wątek zamknięty Najlepsza dietetyczka u ktorej bylam, potrafi wysluchac i doradzic, dzieki...
~nualua
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Pani Maju, jestem bardzo wdzięczna za to jak mi pani pomogła. Cieszę się...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry