Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła ma sporo mankamentów ale jest ok wątek zamknięty Wybierajac ta uczelnie liczcie sie z takimi kwiatkami jak 6cio godzinne...
~Ludlum
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 maja 2007

agnieszka - opinia wątek zamknięty Jest wiele szkół jazy i wielu instruktorów. Szkoła jak szkoła ale instruktor...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 maja 2007

Beata - opinia wątek zamknięty Zaczęłam kurs w osrodku Poldek.Po niezdanym egzaminie trafiłam na p.DARIUSZA...
~Beata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 maja 2007

maniek - opinia wątek zamknięty spoko luz zią
~maniek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 maja 2007

POLDEK JEST OK!! wątek zamknięty POZDROWIENIA DLA PANA PIOTRA I MARKA!19 MAJA ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM...
~Marcin Łuksza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 maja 2007

pytanie wątek zamknięty Witam! Jestem zainteresowana kierunkiem Dziennikarstwo i komunikacja...
~Kamila
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 maja 2007

UWAGA NA TĘ SZKOŁĘ wątek zamknięty SĄ TO ZUPEŁNIE NIEPOWAŻNI LUDZIE. CAŁKOWU=ITY BRAK PROFESJONALIZMU....
~LION
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 maja 2007

Grażyna - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona;egzamin zdałam za pierwszym razem. SUPER INSTRUKTOR,który...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

rewelacja :D wątek zamknięty co tu dużo gadać :P najlepsza szkoła w całym Trójmieście! super...
~Goś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Patrycja odpisz mi na maila, napisałam dziś do Ciebie sprawdź poczte wątek zamknięty wybieram się do tej szkoły na administrację, nie wiem jeszcze czy lepiej iść...
~syllunia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

MISIA - opinia wątek zamknięty jestem uczenicą II-semestru szkoła jest super jestem bardzo zadowolona z tej...
~MISIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Jest OK wątek zamknięty Z wykladowcami mozna sie dogadac. Sa przedmioty ze cisna studenta , ale...
~hania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim AUTOSTRADĘ!!! Wykłady są prowadzone w sposób...
~Paulina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Jak to się dzieje,że anulowano komentarze wątek zamknięty Tak z ciekawości zajrzalam na stronę wyników tej szkoły.To bardzo...
~Badi
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 maja 2007

WSFiA rządzi wątek zamknięty Jesteśmy studentami I roku studiów dziennych i nie załujemy trafnego wyboru....
~Studenci WSFiA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Szkoła .. wątek zamknięty Chodzę do 1 klasy tego wspaniałego gimnazjum. Poziom wysoki, trzeba się...
~Zadowolona Uczennica
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2007

Świetna szkoła :) wątek zamknięty Chodze do tej szkoły dopiero rok, ale bardzo mi się spodobało. Chodzi wiele...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2007

DO MATURZYSTKI wątek zamknięty chodziłam do IXtki i uważam, że to co piszesz jest nieprawdą Po pierwsze: "...
~zeszłoroczna absolwentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2007

uczeń - opinia wątek zamknięty pełen luz w tej szkole
~uczeń
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2007

pytanie wątek zamknięty hej, mam pytanie. chcialbym zlozyc papiery do tej szkoly (konkretnie do...
~freddie
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2007

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
52142

postów

37624

wątków

do góry