Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wyzsza szkola zarzadzania szukam osob ktore tam sie ucza .. chcialabym pogadac o szczegolach..pozdrawiam
Agnes
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 14 lipca 2004

kursy programistyczne czy ktoś wie gdzie w Gdyni można zapisać się na kurs programowania w C++ i...
~22
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 12 lipca 2004

Podręczniki do średniej Wiedza o społeczeństwie do średniej A.Wojtaszczyk, 8 Współczesna...
oliwia15
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 6 lipca 2004

Egzamin na psychologie UG Jak wrażenia po examie ?? ja właśnie wróciłem... Moje pierwsze wrażenie:...
~Pawel
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 24 czerwca 2004

materiały dotyczace DIAMENTU i materiałów supertwardych Dzień dobry. Prosiłbym o wszelakie informacje dotyczace DIAMENTU i materiałów...
~śmierć poety
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 24 czerwca 2004

dobre gimnazjum??? szukam dobrego gimnazjum w trojmiescie, najlepiej w gdansku, najlepiej przy...
~Joseph
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 18 czerwca 2004

Pomocy Mam prośbę czy mógłby ktoś mi pomóc napisać streszczenie bajki Muzykanci z...
~blef
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 31 marca 2004

Zamyka się najlepszą integracyjną szkołę w trójmieście - pytania do Rady Miasta Szanowni Panie i Panowie Radni Dlaczego zdecydowaliście się rozwiązać Szkołę...
~AZ
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 stycznia 2004

Conradinum /mam pewien problem. Nieługo wybieram sie do L.O.. Wybrałam sobie Conradinum...
~Telitha
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 grudnia 2003

kto ma ochotę na rosyjski? Czy jest w tym kraju ktoś kto chciałby uczyć się rosyjskiego?
Malina
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 marca 2004

Gimnazjum nr 8 Gdańsk Kto może wyrazić opinię na temat wymagań w klasie gimnazjalnej o profilu...
alga
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2004

~studentka med
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2004

Które liceum najlepsze na medycyne ?? mam małe pytanko które liceum w 3mieście jest najodpowiedniejsze jeżeli w...
~Milton
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 listopada 2003

szkoła podstawowa nr 45 Witam! Kto zna 45 z Gdyni na Wiczlińskiej? Będę wdzięczna za wszelkie...
~Maya
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2004

Materiały dla studentów elektroniki i informatyki TUTAJ Materiały dla studentów elektroniki i informatyki TUTAJ Projekty, Laborki,...
~anonim
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 marca 2004

Korepetycje z MATEMATYKI: SKUTECZNIE Jestem studentką drugiego roku matematyki na Politechnice Gdańskiej. Chętnie...
~Magda1
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 marca 2004

poszukuję:materiały z socjologii religii Poszukuję wszelkich materiałow z zakresu socjologii religii. Bede wdzieczna...
drunker
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 stycznia 2004

test kompetencji Jeżeli ktoś się boi testów kompetencji (część mat-przyrodnicza), niech do...
~mita
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 stycznia 2004

korepetycje z niemieckiego Cześc wszystkim znalazłamświetnego korepetytora z niemieckiego mówi...
~Martyna
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 grudnia 2003

studia zaoczne Poleccie mi jakieś studia, które można robić w systemie zaocznym w Gdańsku....
~koko
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 grudnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52142

postów

37624

wątków

do góry