Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
egzamin ze statystyki wątek zamknięty cześć jestem na drugim roku wstih obawiam sie egzaminu ze statystyki.to...
aga86
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2007

egzaminy z turystyki kwalifikowanej Siemka wszystkim!!! Ma ktoś może notatki z I-go roku z historii kultury i...
~Izka
3

dodano: 18 grudnia 2006

siakieś egzaminy bardzo poprosze:) widze,że nie tylko ja jestem desperatką. bardzo poprosze kogoś kto posiada...
~Yaga
-

dodano: 15 stycznia 2007

WSTIH kolokwium hej.jestem studentka wstih.jutro mam kolokwium z ergonomii i bylabym bardzo...
~rihanna
1

dodano: 13 grudnia 2006

Nauczę Gry Na Gitarze Nauczę Gry Na Gitarze - dzieci i młodzież - gra z tabulatury, akordy - blues...
jag
-

dodano: 26 grudnia 2006

Projekt BOINC - pomóż ludzkości bez wysiłku! Zachęcam do ściągnięcia sobie z sieci ciekawego wygaszacza ekranu, który...
Free Mind
-

dodano: 17 grudnia 2006

ANGIELSKI nauka, konwersacje, korepetycje, przygotowanie do wyjazdow i egzaminów,...
~MM
1

dodano: 12 grudnia 2006

egzaminy ciąg dalszy Witam, Poszukuje jakiś wiadomości na temat egzaminów z prawa w turystyce i...
Mariola
3

dodano: 27 listopada 2006

angielski dla pielegniarek ?? gdzie sa takie kursy moze ktos wie ???
~dama
-

dodano: 29 listopada 2006

Sposób na pracę domową? Czy używaliście kiedykolwiek stron takich jak np. www.pracadomowa.pl do...
~Tomek325
-

dodano: 26 listopada 2006

Ergonomia na WStiH w Gdańsku ??? wątek zamknięty Witam !!! Potrzebuje notatki lub źródło skąd mógłbym sie uczyć na egzamin z...
~Bober
-

dodano: 23 października 2006

niderlandzki Poszukuję nauczyciela j. holenderskiego na terenie Gdyni. Najchętniej native...
A.
-

dodano: 19 października 2006

szkolenie Podobno fajne szkolenie http://www.start-swiebodzin.freehost.pl/
~Bodzio
-

dodano: 19 października 2006

gwsh vs. ateneum Tak , bardzo wszyscy sie na tym forum dobrali...na uczelniach niema...
~jagienka
-

dodano: 11 października 2006

Oddam w dobre ręce rózne ksiązki Sa to między innymi jeszcze ze starego typu nauczania 7 i 8 kl.Może znacie...
~Ola84
2

dodano: 13 września 2006

Szukam podręcznika ,,Ciao'' do j. włoskiego ? ,,Ciao'' -Tylusińska Anna ( najlepiej podręcznik + ćwiczenia) Ola
olka84
-

dodano: 4 października 2006

SPRZEDAM SŁOWNIK POLSKO-WŁOSKI WŁOSKO-POLSKI SPRZEDAM SŁOWNIK POLSKO-WŁOSKI WŁOSKO-POLSKI - NUOVO DIZIONARIO MINIMUM -...
drt
-

dodano: 2 października 2006

Sprzedam Historię Polski ( rok. wyd. 1990) Sprzedam HISTORIĘ POLSKI M. Tymowskiego, J. Kieniewicza i J. Holzera, wyd....
drt
-

WSZYSTKO O ATENEUM,WYKŁADOWCY,EGZAMINY..ETC wątek zamknięty WITAM. ROZPOCZĘLAM STUDIA NA WYDZIALE PEDAGOGIKI RESOCJALIZACYJNEJ. ZAPEWNE...
~Natalkia
-

chemia a ma Pani moze jakies ksiazki do chemii??
~kati
-

dodano: 30 września 2006

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59388

40024

wątków

do góry