Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdałem za 1 razem wątek zamknięty dzisiaj zdałem egzamin za pierwszym podejściem, a to wszystko dzięki Panu...
~Kornel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2007

Wyposażenie wątek zamknięty Wyposażenie w tej szkole to jedno wielkie dno: sala to kurnik, komputery...
~marian
-

:-))))))))))) JEST FAJNIE wątek zamknięty WSZYSCY, KTÓRYCH ZNAM SĄ ZADOWOLENI. DLA MNIE JEST NAPRAWDE...
~Helmut
1

dodano: 10 lipca 2007

Zdałem za pierwszym razem !!! wątek zamknięty Dzięki ciekawym wykładom, i jazdach bez problemowo zdałem za pierwszym...
~Darek B.
-

Absolwent - opinia wątek zamknięty Szkoła tak samo dla gorszych jak i lepszych uczniów. Polecił bym tym co mają...
~Absolwent
-

polecam wątek zamknięty Swietna szkola! Polecam wszystkim, zwlaszcza kobietom! Zaluje tylko ze...
~Kasia
-

pozażka wątek zamknięty dołączam sie do wcześniejszych wypowiedzi w sprawie kat. C. Sam musiałem...
~CHRIS
-

Gorące pozdrowienia dla całej Ekipy ABC wątek zamknięty Podobno Prawo Jazdy zmienia życie, ja już mam okazje się o tym przekonać...
~Ania M.
-

:) wątek zamknięty Uwazam, że Polmozbyt jest jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych dla...
~Marta :)
-

cz. II wątek zamknięty Pani Emanuela (obecny instruktor) rewelacyjnie potrafi dotrzeć do każdego z...
~Ola
-

Cz I mojej opinii wątek zamknięty Witam! Jeszcze pół roku temu, sama siedziałam przed komputerem i szukałam...
~Ola
-

Super szkoła ! wątek zamknięty Miałem możliwość iść do trójki jednak zdecydowałem się na sóstkę i nie...
~tegoroczny maturzysta
-

Kurs Fryzjerski wątek zamknięty Chcielibyśmy serdecznie i z całego serca podziękować naszej instruktor...
~Grupa Asów
-

Moje doswiadczenie w ECK wątek zamknięty Wlasnie koncze polroczny kurs w ECK!Jestem z niego bardzo zadowolona jak iz...
~Sylwia G
-

Super wątek zamknięty W znakomitej wiekszosci swietni nauczyciele, szczegolnie polecam pana...
~ui
-

Zawiedziona wątek zamknięty Jak rozpoczlam kurs to wszycy zachwalali ze bedzie ogrom modelek ktore beda...
~Ania
1

dodano: 6 lipca 2007

POLECAM TEN OŚRODEK wątek zamknięty MOTOBIT to ośrodek na poziomie.Wykłady oczywiście jak wszędzie nuuuuda, ale...
~chakyra
-

Uwaga kierowcy Agata na drogach :) wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziękować superinstruktorowi p. Adamowi za...
~Agata
-

beznadzieja!! wątek zamknięty Pan Wojciech G.-właścieciej MILI oraz instruktor nie potrafi pożądnie...
~niki
-

dodano: 9 lipca 2007

Dziękuję :) wątek zamknięty nigdy nie pisałam żadnych komentarzy, ale może warto...Dziękuję Piotrowi...
~Dominika
-

dodano: 9 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60453

40897

wątków

do góry