Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam :) wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę przede wszystkim tym którzy nie mieli nigdy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2007

zgadzam sie wątek zamknięty kiedy moj rocznik byl w tej szkole to jeszcze cos tam sie dzialo, obecnie z...
~wrobelek
-

"Optima" to dobry wybór wątek zamknięty Właśnie zdałem egzamin na prawo jazdy. Zawdzięczam to wspaniałemu i...
~Marcin
-

M. - opinia wątek zamknięty nie zamienie tej szkoly na zadna inna :)
~M.
-

Najlepszy Ośrodek,Najlepszy Klimat!! :) POLECAM wątek zamknięty Witam, zachęcam wszystkich do nauki w tym ośrodku:) Znakomity...
~Daniel Łaga
-

Jestem bardzo bardzo zadowolony... wątek zamknięty przed wyjazdem do USA chcialem pocwiczyc konwersacje. Spodziewalem sie, ze...
~Michał
-

Kama - opinia wątek zamknięty Polecam zajęcia w Zafirah School of Belly Dancing - kameralne grupy oraz...
~Kama
-

dodano: 29 kwietnia 2007

PROSZĘ O RADE ;-) wątek zamknięty MAM PYANIE ZWIĄZKU Z UCZENIA. CZY NA AMINISTRACJI SPECJALIZACJA JEST...
~Patrycja
-

GORĄCO POLECAM!!!!!! :) :) wątek zamknięty 25 kwietnia zdałam egzamin za 3 podejściem .Pierwsze 2 egzaminy oblałam na...
~Anna :)
-

Raczej źle niż dobrze. wątek zamknięty O.k. - poziom nauki nie jest wysoki, podobnie jak jej prestiż ale skoro...
~Ja
-

INSTRUKTORZY DO WYMIANY!! wątek zamknięty POMIMO CAŁEJ SYMPATII DO WŁAŚCICIELKI SZKÓŁKI, PANI ALICJI, KTÓRA BARDZO...
~ZUZIA
-

Tegoroczna absolwentka wątek zamknięty Trzy lata w XIX LO wspominam bardzo ciepło. Niektórzy nauczyciele naprawdę...
~Absolwentka 2007
-

dodano: 28 kwietnia 2007

alexandra - opinia wątek zamknięty trafilam do Pana Michala przez przypadek, ale nie moglam lepiej. zdalam za...
~alexandra
-

super szkoła:):) wątek zamknięty nie rozmumiem tych opinii na dole:/;/ Ja tam bardzo dobrze wspominam tę...
~absolwentka:)
-

~agnieszka
-

SKUTECZNE NAUCZANIE wątek zamknięty Chcesz usłyszeć od Egzaminatora w PORD , że ma dla Ciebie zlą wiadomość...
~Beata .K
-

dodano: 27 kwietnia 2007

Fajnie wątek zamknięty Dziś zdałem prawko dlatego zdecydowałem się na wstawienie tu opinii. Opinie...
~Greg
-

Dobre przedszkole wątek zamknięty Jestem mama 4-letniego chłopca, który niedawno zaczął edukację...
~mama
-

~~~~REWELACJA~~~~ wątek zamknięty ...perfekcyjne przygotowanie bardzo mila atmosfera nauka w Elce to sama...
~Ewelina
-

Przyjcielski ośrodek!!! wątek zamknięty Dzięki Darek za Twoje " idz i nie wracaj", bo może w jakimś stopniu to mi...
~Karolina P
1

dodano: 26 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59101

42413

wątków

do góry