Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartek - ocena 6 gwiazdek to za mało. Serdecznie polecam Panią Magdalenę, jeśli chodzi o...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Darek - ocena Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalną i kompleksową obsługą...
~Darek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2023

Tomek - ocena Polecam współpracę - Pani Magdalena Adamska bardzo pomogła mi w przejściu...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2023

Arkadiusz - ocena Serdecznie polecam współpracę z p. Michałem Nowakowskim. Transakcja szybka i...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Nikola - ocena Miałem przyjemność pracować z Asia z NN. Świetną i bardzo pomocna...
~Nikola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Karolina - ocena Polecam! Magda Adamska posiada profesjonalne podejście do klienta,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Mariola Filipiak - ocena Współpraca z P.Karoliną przebiegła rewelacyjnie ! Polecam
~Mariola Filipiak
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Jerzy Zaborowski - ocena Szczerze polecam współpracę z Panią Magdaleną Adamską, która w sposób bardzo...
~Jerzy Zaborowski
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Daria - ocena Pani Natalia Erdmann-Sieradzka wykonała swoja pracę na najwyższym...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Paulina Pasternak - ocena Profesjonalizm, rzetelność, wysoka jakość obsługi kupna domu, doskonałe...
~Paulina Pasternak
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Kinga - ocena Polecam współpracę z Panią Karolina. Pani Karolina dosłownie prowadzi za...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

Joanna - ocena Polecam usługi biura nieruchomości Navigat, a w szczególności gorąco polecam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

Sylwia - ocena Dziękuję za bardzo dobrą współpracę. Bardzo profesjonalna obsługa, Pani...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

AK - ocena Pani Karolina bardzo mi pomogła, znalazła dla mnie idealnie mieszkanie,...
~AK
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Kasia - ocena Gorąco polecam usługi biura. Współpraca z panią natalią erdmann-sieradzką to...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Wiktor Drabek - ocena Bardzo profesjonalna obsługa, agenci bardzo profesjonalni, mili i kompetentni...
~Wiktor Drabek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Justyna - ocena Szczerze polecam tę Agencję Nieruchomości, a w szczególności p. Karolinę....
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Krzysztof D - ocena Bardzo dziękuje Pani Natalii za pomoc w zakupie mieszkania i profesjonalna...
~Krzysztof D
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 września 2023

Joanna Itrych - ocena Duże zaangażowanie przy poszukiwaniach klientów. Bardzo profesjonalna...
~Joanna Itrych
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Dawid T. - opinia Bardzo dziękujemy Pani Natalii Erdmann-Sierodzkiej z Navigat Nieruchomości...
~Dawid T.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 sierpnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry