Widok

Nawracajace infekcje intymne

Znacie jakiegoś świetnego ginekologa, ktory specjalizuje sie w nawracajacych infekcjach intymnych? Kogoś kto nie faszeruje antybiotykami tylko znajduje skuteczne rozwiązania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Skrzypiec Remigiusz robi najpierw wymaz zanim poleci coś na infekcje, czy jest skuteczny w leczeniu nie wiem, wymazy miałam czyste. W internecie są różne opinie, gdzie po ich przeczytaniu bałam się iść na wizytę, niepotrzebnie. To najdelikatniejszy gin facet z którym miałam do czynienia, bardzo taktowny, do tego bardzo dociekliwy, pomocny.
Przyjmuje na NFZ na Żwirki i Wigury w Gdyni, kolejek brak do niego. Może przyjąć nawet tego samego dnia, byle zgłosić się z rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomógł dr. Łaban z Gdyni. To młody lekarz, ale z dużą wiedzą, miły i rzeczowy. Takze najpierw zrobil wymaz a nie dawal leki w ciemno jak większość, takze bardzo go polecam. Dzięki niemu mija już 5 miesiac bez infekcji, gdzie przedtem dopadaly mnie srednio co miesiac :o
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to lekarz z prywatnym gabinetem? Leczenie antybiotykiem czy jakas inna alternatywa? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Marek Branicki, nie ma lepszego specjalisty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napiszesz cos wiecej? :) jaka infekcja i jaki sposób leczenia. O Branickim slyszalam, ale jako mistrzu cc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam globulki propolisowe i dieta z dużą ilością wit C
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktor Ewa Paszkiewicz, ul. Oliwkowa 35 w Gdańsku. Polecam serdecznie
Oraz
Doktor Inga Kowalik ordynator w Swissmed na WIleńskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Problem z utrzymaniem erekcji (191 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

do góry