Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nieosiągalne wyczyny wątek zamknięty To jest jakaś kpina nigdy więcej proste strzyżenie męskie a na głowie mam...
~Bezdomny
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Byłem w tym salonie z żona , ja skorzystałem ze strzyżenia klasycznego...
~Konrad i Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam miejsce. Wszystko można zrobić. Byłam na farbowaniu. Martwiłam się...
~Ala
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Masakra wątek zamknięty Byłam dzisiaj w salonie. Odrazu na wejściu przywiązali nas dziwne spojrzenia...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Nigdy więcej wątek zamknięty Każdy kto chociaż trochę szanuję swój czas , pieniądze a szczególnie włosy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

jestem zadowolona, niska cena i miła obsługa wątek zamknięty Byłam "z bomby" ale jestem bardzo zadowolona. Czysto, schludnie, obsługa...
~as
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

27.09.2016 wątek zamknięty Profesjonalnie zrobiona koloryzja u Kuby . Jestem bardzo zadowolona ;)...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Nie polecam włosy spalone wątek zamknięty Nie polecam chodziłam 2 lata robić tykjo odrost, później wpadlam na pomysł...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam, nie wrócę. Chciałam zmienić odcień ombre z dosyć ciepłego na...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

manicure hybrydowe wątek zamknięty byłam kilka razy u p. Doroty na manicure hybrydowym. + czas wykonania...
~olimpia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam. Trzy razy umawiałam się na strzyżenie i trzy razy zmieniono mi...
~abc
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry