Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Na pewno wróce wątek zamknięty Generalnie jestem zadowolony z wizyty, na plus można zaliczyć profesjonalną...
~szymex
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2014

Wszystko pięknie! wątek zamknięty Jestem po 3 wizycie i jest super. Krótki czas oczekiwania, dokładność,...
~Michał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Fajna klinika wątek zamknięty Polecam klinikę NeoDentis i sympatyczną panią doktor Bożenę Szatan każdemu,...
~Jacek Weber
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

DR SZATAN wątek zamknięty Polecam serdecznie dr Szatan. Profesjonalne podejście do pacjenta, fachowa...
~Patryk P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Wspaniale! Polecam z czystym sumieniem !! wątek zamknięty Polecam serdecznie dr. Bożenę Szatan. Wyrozumiała, cierpliwa i bardzo...
~Iwona Kozłowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

NeoDentis wątek zamknięty Od wielu, wielu lat jesteśmy pacjentami Pani Doktor Bożeny Szatan. Bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Gorąco Polecam wątek zamknięty Bardzo przyjazna atmosfera i co najważniejsze bez bólu i strachu.
~Marcin Borowiec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Kaama - opinia wątek zamknięty polecam, nie ma problemów z terminami, akurat nie mogłam iść do swojej...
~Kaama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Super wątek zamknięty Miałam tam niedawno robiona tzw. "kanałówkę", fachowa obsługa i profesjonalne...
~Weronika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Neutralny wątek zamknięty Plusy: - bardzo dobra jakość usług - kontakt z klientem Minusy: - Pytanie...
~Neutralny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

polecam wątek zamknięty Super gabinet fachowa opieka polecam w 100 procentach
~R.Nowak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

stomatolog z psychologicznym podejściem wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wyposażeniem gabinetu ( jest tam nawet...
~agano
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Polecam wizytę adaptacyjną dla dzieci wątek zamknięty Byłam dziś z córką na wizycie adaptacyjnej i jestem BARDZO zadowolona. Pani...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Mój syn ma 10 lat. Oczywiście boi się dentysty. Niestety mleczaki tak mocno...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

BARDZO POLECAM!!!!! wątek zamknięty Wszyscy wiemy, że wizyta u stomatologa nie jest dla nas czymś miłym i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Zdecydowanie Polecam!!!! wątek zamknięty Od blisko roku jesteśmy z mężem pacjentami dr Katarzyny Szatan, Pani doktor...
~KP
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam ten gabinet. Obsługa baaaaaaardzo miła. Profesjonalna i...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Polecam - wyśmienity gabinet wątek zamknięty Bardzo podoba mi się gabinet: nowoczesny i przyjemny. Tylko kilka chwil...
~A. Kot-Wasik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

pacjentka wątek zamknięty Profesjonalistka od A do Z. Zagaduje pacjenta tak bardzo ze nawet nie wiemy...
~g
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Polecam! wątek zamknięty Najlepszy dentysta na świecie! Koniec z lękiem i niedoleczonymi zębami. Leczę...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry