Widok

Nerwica natręctw

Opinie do spektaklu: Nerwica natręctw.
Teatr Gudejko
Nerwica natręctw
Laurent Baffie

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. "Nerwica natręctw" - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielkie rozczarowanie

Spektakl bardzo niskich lotów. Aktorsko bez zarzutu, reszta beznadziejna. Powiem szczerze otwierałam usta ze zdziwienia, gdy przy każdym wulgaryzmie sala wprost rechotała. Szłam z nastawieniem na świetną komedię, a wyszłam zniesmaczona i przerażona, że tak niewiele wymaga się od spektaklu, tym bardziej w takiej obsadzie. Nic pouczającego, nic wartościowego, same banalne teksty, uśmiechnęłam się może trzy razy. Nie polecam ludziom, którzy w teatrze szukają bardziej inteligentnego humoru i jeszcze się łudzą, że teatr da im rozrywkę bardziej ambitną niż serial w telewizji. Szkoda :(
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Należy czytać....

Wystarczy dobrze spojrzeć że to spektakl dramatyczny a nie komedia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przedstawienie zenujace, na bardzo niskim poziomie intelektualnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pełni się zgadzam z opinią @Wielkie rozczarowanie

Prostackie, głupkowate, wręcz szkodliwe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje wrażenia

Byłam rozczarowana spektaklem, uśmiechnęłam się tylko jeden raz, nie będę cytować kiedy, oceniłam grę aktorów jako spoko, ale gdzie ta komedia, natręctwa, nerwice, nie jestem zachwycona poziomem, może jedno zdanie, które pozytywne, że ważne są czasem nawet sekundy,aby uwierzyć w siebie. Nie myślałam, że to takie byle co.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Natręctwa. Nerwice.

I ciesz się, że tylko oglądałaś, a nie sama na to cierpisz.

Na komedię o osobach kulejących poszłabyś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kapitalna rozrywka

Uważam że to wspaniałe lekkie przedstawienie, wprowadza widza z dystansem do zaburzeń mentalnych, które doświadcza prawdopodobnie większość jednostek, oraz rzuca inne światło na ocenę takich zachowań: trzeba przestać być egoista!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie większość, tylko 2,5%

a niebycie egoistą nie leczy z natręctw.

A teraz zapytaj sam siebie, autorze, jeśli tu jeszcze zaglądasz: chciałbyś na to chorować? Nie? To z czego się właściwie śmiejesz? I z kogo, z cierpiących ludzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie bomba

Widziałam w Warszawie, naprawdę super spektakl :) Świetna gra aktorska !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kultura

Przypływ (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Przypływ . "Przypływ" reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak scenografia:...

Pan Disney zaprasza (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Pan Disney zaprasza . "Pan Disney Zaprasza" Zapraszamy już od kwietnia na...

Piękna Zośka (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piękna Zośka . "PIĘKNA ZOŚKA" Justyna Bilik, Marcin Wierzchowski W roku...

do góry