Widok

Neurolog dr. Kotwicka-Kondro

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Znacie? Jakie opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam nieprzyjemność odbyć wizytę z dzieckiem u tej pani. Diagnoza, która okazała się błędna, z dziecka całkowicie zdrowego usiłowała zrobić dziecko opóżnione w rozwoju, podejrzewając wodogłowie. Zero podejścia do dziecka. Tą panią radzę omijać szerokim łukiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety również mam podobne zdanie. Trafiłyśmy z córką do tej pani neurolog rok temu, był to jeden z nielicznych lekarzy który przyjmował w czasie pandemii. Podejście do małych dzieci fatalne. Usg mózgowia musiałam wykonać chyba ze trzy bo każde było złe, a to nie taka pieczątka lekarza, a to nie taki opis. Jedyne co dobre to dostaliśmy skierowanie do OWI i tam już była profesjonalna opieka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety wczoraj mogłam doświadczyć niemiłej wizyty u Pani. W ogóle nie słucha co się do niej mówi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam.. Strata czasu .. nie mila , zero podejscia do dziecka , po dwuch stuknieciach w kolano stawia najgorsze diagnozy jakie moga być..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry