Widok

Niania Trójmiasto

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny,
Czy któraś z was korzystała z pomocy Niania Trójmiasto przy poszukiwaniu niani?
Jakie wrażenia? Ile to kosztuje? Czy podpisuje się wtedy umowę z nianią czy z firmą i oni wystawiają fakturę?
Nie mam siły szukać sama i bać się czy moim dzieciom nie stanie się krzywda. Jak wchodzę na niania.pl to przechodzą mnie ciarki.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Równie dobrze możesz szukać na odloty.pl
Szukałam przez ten portal i uważam ze to jedna wielka pomyłka. Nie wiem na jakiej zasadzie można się zgłosić jako potencjalna niania, chyba nikt tego nie weryfikuje a powinien. Albo nie przychodzą na spotkanie. Albo przekładają 26 razy j w końcu nie przychodzą. Nie oddzwaniają.
Przyszła jedna taka, chyba pomyliła bycie niania z byciem odlotem, pazury, mini, szpilki, Facebook w tle, wygadana a jak przyszło co do czego to noe potrafiła zająć się 2.5-letnim dzieckiem, nawet na dywanie z nią nie usiadła tylko z góry patrzyła.
Za darmo bym dziecka nie oddała pod opiekę.

Dramat. Tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie dlatego napisałam, że nie chce szukać na niania.pl i zastanawiam się czy nie skorzystać z usług firmy, która zajmuje się tym zawodowo, ale opinii jest mało i same pozytywne więc jestem trochę podejrzliwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzien dobry , w jakiej dzielnicy poszukuje Pani opiekunki do dziecka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Chełmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta odpowiedź dotyczy niania Trójmiasto, czy niania.pl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mama ma a podaj jakiś mail, kontakt do siebie lub jeśli chcesz to tu opisz w jakich godzinach, od kiedy kogoś potrzebujesz? Znam dziewczyne która szuka pracy jako niania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

malaklucha@gmail.com
Dzięki za zainteresowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jestem Niania ogłaszam się na niania.pl
Zapraszam do kontaktu 504 098 222
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry