Widok

Niania na kilka godzin ;)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Może ktoś szuka niani na kilka godzin dziennie, ale nie na cały etat od połowy września.
Tylko w moim przypadku wygląda to tak, chętnie zajmę się jakimś maluchem.
Chciałabym dorobić troszkę do budżetu rodzinnego, aktualnie jestem na wychowawczym, synek idzie do przedszkola, a corka nie dostała się do zlobka.
Opieka byłaby u mnie w domu w towarzystwie 1,5 lobuziary, wspólne zabawy, spacery i posiłki ;).
Opieka na Morenie.
Może ktoś prowadzi sówka firmę i potrzebuje na kilka godzin dodatkowej opieki, jeśli taka opcja komuś odpowiada ja jestem chętna ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawa propozycja droga Pani, Jednak nie wiem czy bym chciał oddać dziecko w towarzystwo "lobuziary".
Choć z dalszej treści wydaje się Pani miłą osobą. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Lobuziara" było napisane żartobliwie ;). Wydaje mi sie, że 1,5 roczne dziecko nie może być łobuzem dosłownie. Córka jest bardzo towarzyska i aktywna, starszy brat dużo ja uczy :).
Wiem, że moja propozycja jest niestandardowa i nie każdemu odpowiada takie rozwiazanie. Dla mnie byłoby to dodatkowe zajęcie, a cieszylabym się również, że corka ma towarzystwo w czasie kiedy syn jest w przedszkolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie to bardzo dobry pomysł. Ja też myślałam o czymś takim dla syna, ze żłobkiem ciężko jest, ale na Morenę jest nam za daleko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

do góry