Widok

Niania szuka pracy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jeśli poszukuja Panstwo niani to jestem chętna na spotkanie i rozmowę.
Jestem mamą dwójki przedszkolaków. Do tej pory byłam na urlopie wychowawczym i cała swoją energię oddawałam dzieciom. Opieka nad maluchami nie jest mi obca. Chętnie podjęła bym się opieki nad maluchem, bądź nawet maluchami:). Zależy mi na podniesieniu swoich kwalifikacji, dlatego jestem w trakcie szkolenia na opiekuna dzieci do lat 3, jest on prowadzony w formie on-line, więc nie koliduje z opieką nad maluchem. Bardzo lubię spacery, uważam, że prawie każdą pogoda jest dobra aby wyjść na powietrze. Z dzieciakami uwielbiamy także każdego rodzaju wycieczki. Kreatywne zabawy z dzieckiem to tez nie problem.
Jeśli chodzi o godziny pracy jestem dość elastyczna, mieszkam na Morenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No przecież ludzie piszą na forum i w ogłoszeniach o pracę, że szukają niani. Sprawdzała tam Pani? Morena też się gdzieś tam przewijała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

do góry