Widok

Nie da się szukać pracy na tym portalu

Słabo z szukaniem wpisujesz swoje parametry a i tak ci wyskakują ogłoszenia premium pseudo pracodawców które każdy zna na pamięć bimet szachmat galeon hombre i reszta dziaduw kasę na ramkę w trumiescie mają a umowy o pracę nie chcą dać i tak musisz przebijac się przez, smutną listę wyzyskiwaczy których już wszyscy znają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gorzej, że tak jak ja np. mam zaznaczone dzielnice, które mnie interesują, a pracodawca nie zamieści tej dzielnicy to już ogłoszenie mi nie wyskakuje... mimo, że np. praca jest w miejscu które mi odpowiada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj 90 % ofert to ściema totalna , tak jak te z różnych stron portali oraz te z fb ,

dawałem jeszcze 10 % że tutaj coś można na serio znaleść , a tutaj to zbierają cv i dane jak wszędzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na golden linie zaluz sobie profil,tam przynajmniej sciemy i "januszy biznesu " nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za to pełno tam oboz... eee ... znaczy się agencji pracy :P
Te wspaniałe instytucje wcale nie ściemniają i ich szefami nie są 'janusze biznesu'. Nic tylko korzystać z ich usług, oni bardzo chętnie pomagają osobom bezrobotnym. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ta ikona szukaj od najnowszych niby ją zaznaczysz a i tak wyskakują ci pedały w czerwonych ramkach z przed dwudziestu dni , wieczni poszukiwacze frajera na kajak no i po za tym portal oszukuje nagle ogłoszenie z przed 20 dni robi sie trzydniowe byle cos wisiało na stronie a w Gdańsku od lat to samo jest zima to nie ma roboty milionowa aglomeracja a gospodarka na poziomie Słupska gdzie się czeka na sezon gdy coś się ruszy i dziwić się że korupcja w urzędach lotosie i innych miejscach gdzie praca jest cało roczna , i tylko czekać na coroczne wystąpienie Budynia w tvp info w marcu że gospodarka pręznie się rozwija zarobki rosną tylko zapomniał dodać że najpierw spadły .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj na ogłoszeniach Tak robią zmienianie dat i godzin dodawanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam Wszystkich w nowym Roku 2018.
Wracając do tematu, to ten portal jest naprawdę neutralny i nie może być jednocześnie "gwarantem", że ktoś otrzyma czy uzyska pracę. Praktycznie misją tego portalu jest pełna swoboda w zamieszczaniu ogłoszenia kto i jakiego szuka pracownika, tak samo można zamieścić swoje ogłoszenie, że taki to, a taki fachowiec szuka pracy lub tylko absolwent po szkole. Nie może więc portal- egzekwować gwarancji zatrudnienia, wysokości wynagrodzenia i tego czego my poszukujący innej pracy lub nawet tylko jej poszukujący byśmy oczekiwali. Jedynie co można poprawić to, aby aktualne oferty pracy nie były "zamulane" i wyprzedzane przez te "wyróżnione" które z automatu spychają je/te całkiem nowe/i - na dalszy plan. Np. ogłoszenie z przed 2-3 miesięcy jako "wyróżnione" wysuwa się na pierwsze miejsce. Chętni mogą poszperać na www. pracawgdanskucom.pl , indeed.pl i inne np .olx ale tam często jest jednak "lipa"...no nie zawsze..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodzi o konstrukcję techniczną ten portal jest stworzony do ogłoszeń w ramkach czyli nastawiony jest na zarabianie i to jest wkurzające wpisujesz swój zawód , a i tak musisz przebić się przez stu psedopracodawców wiecznie poszukujących pracownika w ramkach ja juz znam ich na pamięć a ikona sortuj od najnopwszych działa co dziesiąty raz i to mnie wkurza ' a portal jest fałszywy i na siłe ma pokazywać że jest dużo pracy w trójmiescie samo aktualizujące się ogłoszenia , ogłoszenia agencji pracy które nie podają nazwy pracodawcy , ja patrze co się dzieje na rynku pracy od 2008 roku i od tamtej pory prawie nic się nie zmieniło albo ludzie wyjechali albo porobili wyższe i zasuwaja w banku za 2000 wciskając ci kartę kredytową na siłe , a zakłady ciągle to samo czyli bez znajomosci lub ogromnego kapitału mała sycyljia nie da nikomu wypłynąć , i dla tego jak muwisz przyszłemu pracodawcy że chcesz 2500 tyś netto i odprowadzane stawki od tego to robi duże oczy jak by ducha zobaczył , ale to tylko moje wrażenie ja se muszę jeszcze kilka papierków dorobić lub udeżyć na stolice bo tam w moim zawodzie 5000 można zarobić a tu jest po prostu kicha .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

hańc,ty masz jakis zawód.jak go zdobyłeś? kupiłeś dyplom na bazarze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dyplom nie daje Dobrych zarobkow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Warszawie posiadanie tzw. dodatkowych papierków nic Tobie nie da. Zarobki są prawie takie same lub trochę wyższe jak na Pomorzu ale to zależy od branży. Tam rynek pracy opanowany jest przez ludzi z całego woj.mazowieckiego ( od Grójca, Piaseczna, Kutna, Skierniewic, Wyszkowa, Pruszkowa i Wołomina, Otwocka,Siedlec itp. i też z województw ościennych z Płockiem włącznie.. Bardzo wielu jest też pracowników z Ukrainy łącznie z kierowcami ZTM, budowlańców, mechaników, techników, elektryków, wszelkiej specjalności monterów i operatorów. Kwatery na kieszeń przeciętnego pracownika (700-900 zł/miesiąc) to albo przysłowiowe "nory" w okolicy Centrum lub na Pradze. Normalnie to 1000 zł/m-c. W okolicach Warszawy coś lepszego to 600-700 zł/m-c + 150 zł dojazdy i sporo strat czasu na dojazdy( nawet i 1.5 godziny+przesiadki) a niby wszędzie blisko. Wpierw sprawdż zanim wyjedziesz za ile zł jest praca i gdzie i najważniejsze to organizacja kwatery. Warszawa to nie USA. Tam też będziesz "Słoikiem" ale z Wybrzeża...a nie np.z pod Grójca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to widze że wszędzie jest kicha , bo skoro 2500 starcza co niektórym to gratulacje , przywykliście do wegetacjii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co zrobić aby potencjalni pracodawcy chcieli płacić więcej ??? Jak nie będzie "odgórnego" bata/ stawki wg.stanowisk / na pracodawców aby wynagrodzenie pracownika było adekwatne i proporcjonalne do dochodów firmy netto to nic się nie zmieni. I nie może być dłużej tak, że pracownik z wykształceniem podstawowym bez kwalifikacji zarabia tyle samo co inny pracownik ze średnim wykształceniem technicznym+ innymi uprawnieniami i z 15 lat stażu(doświadczenia zawodowego) np.jako specjalista monter maszyn, mechanik, serwisant maszyn-kierowca itp. Musi być przez rząd+sejm i to koniecznie wprowadzona weryfikacja stanowisk@ w relacji do wynagrodzenia. Nie ma mowy o dalszym zatrudnianiu fachowców na najniższej krajowej na równi ze sprzątaczami, portierami i innymi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łaśnie

.

...,.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry