Widok

Nie mam na nic sily

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ludzie co robić żeby lepiej się czuć ? Może dieta ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może spradź tarczyce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

borelioza??? a moze potrzebny jakis krotki urlop i wyjazd? depresja?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może tarczyca, ale warto sprawdzić tsh, ft3, ft4, antyTpo i antyTg. Samo badanie tsh nic nie wnosi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam tak samo... Bral sil juz od rana. Jak znajdziesz rozwiazanie to napisz prosze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To samo, brak energii. W rdzinie wiele tarczycowych problemów, ale u mnie nic nie wynika. Leżałabym tylko, na nic nie mam sił. Depresja raczej nie, bo mam chęci ale rezygnuję bo nie mam siły. Mam też objawy egzemy, bardzo szybko tyję, włosy zaczęły mi okropnie wypadać i puszyć jak suche strąki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedobory witaminowe, zaburzenia hormonalne, borelioza, sm, choroby autoimmunologiczne i wiele innych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Puszące się strąki? Raczej jedno wyklucza drugie... Ale zdecydowanie warto dokładnie sprawdzić tarczycę. Idź do dobrego endokrynologa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno się da, można zacząć od ćwiczeń typu sudoku, memory, krzyżówki to już jest niezły trening dla pamięci. Dużo daje dieta, często problemy z pamięcią mogą być spowodowane niedoborami witamin, tutaj też trzeba ię przyjrzeć jak to wygląda, moja babcia tak miała, nie chciała jść przez swoje problemy już z gryzieniem i żuciem no i zaczęły się jej problemy z pamiącią, kupiłam jej geriamoc, dużo w nim żeńszenia i witamin m.in. D, która jest świetna dla kości, jest też kwas foliowy, lecycyna które wspomagają pracę mózgu i pamięć też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dieta dr Dąbrowskiej. To jest wspaniały detoks i uzdrawiacz organizmu. Poczytaj albo jej książki, albo info na internecie. Ważne, żeby tę dietę dobrze przeprowadzić - ściśle wg zasad, bo inaczej można sobie trochę zaszkodzić. Efekty są rewelacyjne, siłą, energia, znikanie chorób, szczupła sylwetka. Przeszłam tę dietę nieraz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

do góry