Widok

Nie polecam!

Generalnie jestem mocno rozczarowana usługami w tym salonie. Wystroj był bardzo obiecujacy, ale niestety usługi na bardzo niskim poziomie. Do zrealizowania mialam volcher wiec zaczelam od manicure I pedicure. Bez rewelacji. Manicure nawet nie wykonczony kremem do dloni. Zero masarzu stop czy dloni. Przy tej cenie- usługa przecietna.
Nastepnie skusilam sie na " czekoladowe ukojenie" i mega porażka. Przy gwarze dochodzacym z ulicy, polożono mi zimny peeling I maseczke (nawet masarzystka nie rozgrzala kosmetykow w dloniach). Pierwsza godz.byla wrecz nieprzyjemnym doswiadczeniem. Nastepnie mega nieprofesjonalny masarz. Szczerze juz nie moglam doczekac sie konca. Wyszlam zmarznieta I bylo mi szkoda ciiezko zarobionych pieniedzy meza. Jako ostatni wzielam masarz stop. Wyszlam wsciekla. Moj syn 12 letni robi lepsze masarze, a moja roczna corka ma wiecej sily w dloniach. To bylo wrecz żenujace doswiadczenie. Myslalam, ze pani balijka albo robi sobie ze mnie jaja, albo robi sobie 45 minutowa przerwe moim kosztem. Szkoda czasu I pieniedzy na taki niski poziom usług. Ja na pewno nigdy juz nie skorzystam z uslug Mana Day Spa.
Moja ocena
obsługa: 3

oferta: 6

jakość usług: 1

klimat i wystrój: 6

przystępność cen: 3

ocena ogólna: 3

3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy kto zna nasz salon doskonale wie, że opinia ta jest wyssana z palca. Skomentuję to krótko, karma powraca była podobno klientko, która nie masz odwagi podpisać się pod tym co napisałaś.
Przykre są takie nieuczciwe działania ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Slaba reakcja salonu... a juz bylam zdecydowana nabyc u Panstwa zabieg w ramach prezentu... krytyka klientki dosc emocjonalna ale reakcja salonu bardzo nieprofesjonalna. Dziekuje za nia. Pomogliscie mi szybko zweryfikowac prezentowa decyzje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry