Widok

Nie polecam

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Pegaz Temat dostępny też na forum:
Zapisałam synka na zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju. Przez ok 3 m-ce dziecko było na zajęciach 2 razy z powodu notorycznego odwoływania zajęć. Brak jakichkolwiek zastępstw i zero inicjatywy ze strony poradni. Pani psycholog nastawiona na pogadanki niż na rzetelną pracę z dzieckiem. Jeżdżę z dzieckiem prywatnie wiec mam porównanie z innymi placowkami. Totalna porażka i zmarnowany czas!
Moja ocena
oferta: 2
 
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna Pani! Od wielu lat dokonujemy wszelkich starań, aby nasze usługi były jak najlepszej jakości. Obecnie pod naszą opieką znajduje się ponad 2000 dzieci, z którymi współpracuje 200 specjalistów. Niestety w kilku przypadkach z przyczyn niezależnych od nas nie byliśmy w stanie znaleźć zastępstwa, tak by terapia przebiegła w sposób ciągły w godzinach dogodnych dla opiekunów pacjentów. Jesteśmy pewni co do kwalifikacji naszych pracowników, wiemy, że rzetelnie wypełniają swoją pracę, a każdy specjalista ma swój sposób prowadzenia terapii. Sytuacja, którą Pani opisuje, była jednorazowa i nie przedstawia ona rzetelnego obrazu na temat pracy poradni. Zapraszamy do ponownego kontaktu z naszą placówką w celu przekonania się o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jako ciekawostka mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że w przypadku mojego dziecka sytuacja była podobna. Więc na pewno nie jest to sytuacja jednorazowa.
Ponadto bardzo współczuję rodzicom, którzy oddają dzieci do punktu opieki na Żwirki i Wigury - pani opiekująca się dziećmi otworzyła mi drzwi wejściowe z dzieckiem na ręku przy minusowej temperaturze. Dodam tylko, że dziewczynka miała na sobie tylko rajstopki i cienką bluzeczkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Kamila - opinia (3 odpowiedzi)

Przestronny i czysty salon. Dobra jakość usług, doświadczeni pracownicy!polecam

Ela - ocena (3 odpowiedzi)

Wspaniała współpraca z Partnerzy Nieruchomości w Gdańsku. Współpraca z Panem Piotrem to jedno z...

Paweł - opinia (4 odpowiedzi)

Totalne dno.wszyscy tu kupiliśmy ze względu na cenę...po odbiorze możesz zapomnieć o...

do góry