Widok

Nie polecam !

Pierwsza Społeczna SP Temat dostępny też na forum:
Szkoła przereklamowana , rodzice chyba realizują swoje kompleksy :(

Angielski na tragicznym poziomie !
Brak sali gimnastycznej , kiedyś była malutka teraz już nie ma żadnej , a nowa sala prawdopodobnie nigdy się nie pojawi .
Małe , ciasne sale lekcyjne . (...)
Program nauczania jest podstawowy ,sztywnie realizowany , mało elastyczny , mało ciekawy .
Edukacja w tej szkole nie polega na rozwijaniu talentów i wspieraniu słabszych stron dziecka.
Nie dają możliwości dziecku na rozwijanie rozbudzonych w nim pasji.
Bardzo dużo zależy od tego na jakiego wychowawcę się trafi. Jeśli jest to osoba kochająca dzieci i dobrze zorganizowana to rzeczywiście można nie odczuć spadku jakości podstawowych zalet tej szkoły.

Edukacja mojego dziecka kosztowała mnie ok 50.000 i były to zle zainwestowane pieniądze . Od dwóch lat chodzi na dodatkowe zajęcia aby nadrobić braki , przedewszytkim w angielskim .
Szkołę odradzam szczególnie rodzicom, którzy uważają, iż każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie.

wypowiedź zmoderowana ( 2019-03-04 13:11:19)

Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 27

Moje dzieci chodzą do tej szkoły już od wielu lat i muszę się nie zgodzić z Pani opinią. Warunki lokalowe nie rozpieszczają, to prawda, jednak budowa dużej sali gimnastycznej już rusza i mamy nadzieję w nowym roku szkolnym już z niej korzystać. Rodzice są różni, tak jak i dzieci i jako jeden z rodziców czuję się niesprawiedliwie przez Panią określona "realizującą swoje kompleksy" ( swoją drogą nie wiem co oznacza "realizować kompleksy"). Co do zajęć z języka angieskiego- moje dzieci nie korzystają z zajęć dodatkowych i uczą sie tylko w szkole- nie tylko świetnie komunikują się w tym języku, ale i osiągają wysokie miejsca w ogólnopolskich konkursach. Co do mało ciekawego programu należy śledzić chociażby stronę internetową szkoły (jeśli dziecko mało opowiada), a można sie przekonać, że w tej szkole dzieje się dużo i ciekawie. Może nie było to właściwie miejsce dla Pani i Pani dziecka- pozostaje mieć nadzieję, że jesteście teraz w miejscu, które Wam służy. Z ciepłym pozdrowieniem, Magdalena
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko też chodzi do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona!!! To jest naprawdę dobra szkoła nie tylko z powodu wysokiego poziomu nauczania, ale również dlatego, że ma ciekawą ofertę zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowanych nauczycieli otwartych na dialog z rodzicami. Praca dotyczące budowy sali już są realizowane, nie słyszałam również aby dzieci skarżyły się, że są dowożone na zajęcia WF- u autokarem. Każdy wie, że to tymczasowe rozwiązanie - związane z budową nowej sali. Moja córka chodzi do tej szkoły z przyjemnością!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Generalnie miałem duże wątpliwości, czy warto tracić czas na komentarze prostujące takie wpisy. Rozeźlił mnie jednak ten angielski. Jak można pisać tak o szkole osiągającej najlepsze wyniki sprawdzianu na zakończenie szkoły od wielu lat? Proszę wejść na stronę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i sprawdzić sobie. Moje dziecko chodzi obecnie do ósmej klasy i tak jak połowa uczniów zakończy szkołę z certyfikatem FCE opłaconym przez szkołę. Życzę powodzenia w poszukiwaniu szkoły z równie "tragicznym" angielskim. Każdy może mieć swoje zdanie ale są pewne granice. Chyba w "realizowaniu" własnych "kompleksów" własnie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

do góry